https://telegram.me/empireoflies

چرا پولتیک از جاسوس موساد حمایت می‌کند !؟

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، کامبیز حسینی مجری ضدانقلاب و ضددینی برنامه «پولتیک» که از ماهواره رادیوی آمریکایی فردا پخش می‌شود، در جدیدترین برنامه خود به انتقاد از اعلام غلامرضا خسروی از اعضای و حامیان گروهک تروریستی منافقین پرداخت.

برنامه پولتیک مخالفت خود را با انجام قانون اعدام در ایران نشان داد و برای دلسوزی و اعلام همدردی با اعدام یکی از اعضای گروهگ منافقین ادعا کرد که مجازات غلامرضا خسروی اعدام نبود! البته برنامه پولتیک اعلام نکرد مجازات فردی که متهم به جاسوسی بود و اسناد بسیاری در این باره کشف شد چه بوده است!؟

به گفته منابع موثق، در زمان دستگیری غلامرضا خسروی مقادیر زیادی اسناد اعم از مکتوب و تصویری از مراکز مهم و حساس کشور مانند مراکز و تاسیسات نظامی و هسته‌ای کشف گردیده و مشخص شد که فرد معدوم این تصاویر را به همراه تصاویر و اسناد دیگری از وقایع کشور در اختیار گروهک تروریستی منافقین و نیز سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی بیگانه مانند موساد قرار می‌داد. همچنین این فرد با کمک‌های مالی به گروهک منافقین و تلاش بسیار برای یارگیری تشکیلاتی، مزدوری خود را برای فرقه تروریستی رجوی به طور عملی اعلام کرده بود.

در واقع تمام گزارش‌ها و اخبار تایید می‌کنند که غلامرضا خسروی علاوه بر عضویت در گروهک تروریستی منافقین و ارتباط با عوامل نفاق در بیرون و درون زندان، به طور مستمر در خدمت دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی بیگانه به ویژه رژیم صهیونیستی بوده و لحظه‌ای از خیانت به ملت و هموطنان خود غافل نشده است.

اکنون باید از عوامل و حامیان برنامه پولتیک پرسید، دلیل حمایت آنها از یک جاسوی و عضو گروهک منافقین چیست!؟ آیا در کشورهای غربی به ویژه آمریکا با جاسوس‌ها، خائنین و اعضای گروه‌های تروریستی برخورد جدی نمی‌شود!؟

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme