https://telegram.me/empireoflies

چرا وضع حجاب در جامعه ما به اینجا رسیده؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد محسن دعایی که ۳۰ تیر ماه در دومین اجلاس سراسری عفاف، عزت، عشق در محل تالار «ابن هیثم» دانشگاه فرهنگیان مشهد سخن می‌گفت در ادامه اظهار کرد: جبهه فرهنگی عفاف و حجاب، یک جبهه ملی است که با بهره‌مندی از یک دستگاه فرهنگی منسجم به دنبال اثربخشی در این عرصه است.

وی ادامه داد: تمام اقدامات ما از جمله فعال کردن نیروها و تدوین سیاست‌های فرهنگی در چارچوب قوانین نظام و پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری است.

دبیرکل جبهه عفاف و حجاب کشور تصریح کرد: مساله حیا، حجاب و عفت و غیرت امری نیست که با همایش و… بتوان در زمینه آن فعالیت کرد و وظیفه ما به نحوی باید باشد که با انجام آن‌ها وظیفه از دوش ما برداشته شود.

دعایی خاطرنشان کرد: ما در اینجا جمع شده‌ایم تا یک کارگاه آموزشی تمام عیار را در این زمینه برگزار کنیم.

وی افزود: از طرفی بنا داریم که با رصد فعالیت‌های فرهنگی‌ای که تاکنون انجام شده در قالب رصدنمای فرهنگی عین، به این نقطه برسیم که باید چه کنیم و به چه سمتی حرکت کنیم تا وضعیت جامعه ما از شکل فعلی خارج شود.

دبیرکل جبهه عفاف و حجاب کشور عنوان کرد: قرآن کریم دستور عفاف و حجاب را به پیامبر گرامی اسلام داده است.

وی با بیان اینکه تدوین الگوی موثر حجاب و عفاف از جمله راهبردهای ما است، ادامه داد: تعمیق گفتمان عفاف و حجاب از طریق تعمیق جریان عفاف و اثربخش کردن فعالیت‌های فرهنگی و برگزاری دوره‌های آموزشی برخی از ماموریت‌های این جبهه هستند.

دبیرکل جبهه عفاف و حجاب کشور گفت: این جبهه از یک شورای راهبردی و یک مجمع عمومی برخوردار است که شورای مرکزی با رای آن‌ها انتخاب می‌شود.

دعایی ادامه داد: باید نگاه ما به فرمایشات نائب امام زمان(عج) باشد و رهبری فرمودند شما باید به جبهه تبدیل بشوید همانگونه که در برابر شما یک جبهه قرار دارد.

وی تصریح کرد: ما خدمت مقام معظم رهبری عرض کردیم که در یک بخش ما این جبهه را به وجود آورده‌ایم و کارهایی را در دست اقدام داریم از جمله تربیت دو هزار کارشناس اقدام محور تا بتوانیم در فعالیت‌های خود از آنان کمک بگیریم.

دبیرکل جبهه عفاف و حجاب کشور گفت: ما به دنبال اوامر مقام معظم رهبری به دنبال مردمی کردن فرهنگ هستیم و نهادسازی شبکه‌ای باید شکل بگیرد تا گردان‌ها و لشگرهای عملیاتی ما در عرصه‌های مختلف شکل بگیرد و ما باید به عرصه‌هایی مثل کانون نویسندگان حجاب، کانون فیلم‌سازان حجاب و خبرنگاران حجاب  ورود پیدا کنیم.

انتهای پیام/ایسنا

دبیرکل جبهه عفاف و حجاب کشور گفت: تدوین سیاست‌ها و فعال کردن نیروها در دستور کار این جبهه قرار دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme