https://telegram.me/empireoflies

چرا نوری‌زاد دستگیر نمی‌شود؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» از جمله عناصر اپوزیسیون است که هیچ‌گاه نتوانست جای خود را در دل دیگر گروه‌های اپوزیسیون بخصوص خارج‌نشین باز کند.

نوری‌زاده که تا چند سال پیش خود را فردی انقلابی نشان می‌داد، پس از انتخابات سال ۸۸ و در جریان فتنه، به یک‌باره تغییر موضع داد و به جمع مخالفان جمهوری‌اسلامی پیوست. او که تا ده سال پیش در روزنامه کیهان مقالاتی با عنوان “جهان پس از آمریکا” می‌نوشت، اکنون هر کاری از جمله تجمع، تحصن انجام می‌دهد و حتی کفن‌پوش می‌شود تا خود را اپوزیسیون واقعی نظام اسلامی نشان دهد، اما هنوز کسی او را جدی نمی‌گیرد.

حتی سال گذشته، نوری‌زاد در نمایشی مضحک صورت خود را زخمی کرد و مدعی شد که مأموران امنیتی او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند. در مجموع او هر کاری کرده تا از سوی مأموران انتظامی و امنیتی دستگیر شود تا بتواند به اپوزیسیون خارج‌نشین ثابت کند که مخالف واقعی جمهوری‌اسلامی است، اما هنوز در حسرت بازداشت و زندانی‌شدن باقی مانده است.

هنوز بسیاری از گروه‌های و عناصر اپوزیسیون داخل و خارج کشور به «محمد نوری‌زاد» اعتماد ندارند و معتقدند او عامل جمهوری‌اسلامی است.

در یکی از جدیدترین موارد، وب‌سایت ضدانقلاب «سپیده‌دم» با حمله به نوری‌زاد، مدعی شد که بسیاری از اطرافیان نوری‌زاد در ماه‌های اخیر بازداشت شده‌اند، اما او هنوز بازداشت نشده است. «سپیده‌دم» نوشت: “پرسش اینکه «چرا آقای نوری زاد دستگیر نمی‌شود» را بارها شنیده‌ایم! همان پلاکاردی که ایشان به دست می‌گیرد و سخنانی که می‌گوید را دیگران می‌زنند و بهانه دستگیری‌شان پدیدار می‌گردد!”

این وب‌سایت ضدانقلاب، نوری‌زاد را طعمه‌ای از سوی جمهوری‌اسلامی دانست که دیگر مخالفان و اپوزیسیونی را به‌طرف خود کشیده و جمع می‌کند تا راحت‌تر توسط دستگاه‌های انتظامی و امنیتی کنترل شده و جلوی فعالیت‌های آنها گرفته شود.

در سال‌های اخیر «محمد نوری‌زاد» به چوب دو سر نجس تبدیل شده؛ از سویی خود را از نیروهای انقلابی و حامی جمهوری‌اسلامی جدا کرده و از سوی دیگر نتوانسته به‌طور کامل دل بسیاری از گروه‌های اپوزیسیون خارج‌نشین را جلب کند و حتی بوسیدن پای کودکان بهائی و توهین به مقدسات نیز نتوانسته به او کمکی کند.

انتهای پیام/

«محمد نوری‌زاد» از جمله عناصر اپوزیسیون است که هیچ‌گاه نتوانست جای خود را در دل دیگر گروه‌های اپوزیسیون بخصوص خارج‌نشین باز کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.3 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. آقای نویسنده لطف کن حالا که این آقا بازداشت شده و در اوین بسر میبره تفسیرت چیه؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme