https://telegram.me/empireoflies

چرا مذاکره احتمالی ایران و آمریکا سلطنت‌طلبان را ترسانده است؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از روی کارآمدن دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا و موضع‌گیری‌هایی که علیه جمهوری اسلامی ایران داشته، افراد و گروه‌هایی در میان عناصر ضدانقلاب بسیار ذوق‌زده شدند تا خیال خام تغییر نظام در ایران با سرعت به واقعیت بدل شود.

در این میان سلطنت‌طلبان و گروهک موسوم به فرش‌گرد به مدیریت شخص رضا پهلوی که طرفدار جنگ آمریکا علیه ایران هستند در هفته‌های گذشته به شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاک) و افرادی مانند تریتا پارسی رئیس سابق این شورا که به نوعی نزدیک به طیف دموکرات و خواهان مذاکره با ایران هستند، با هشتگ‌های خاصی در شبکه‌های اجتماعی حمله‌ور شدند.

از طرف دیگر هوشنگ امیراحمدی از عناصر ضدانقلاب و دلال رابطه ایران با آمریکا که در دهه‌های گذشته از این دلالی ارتزاق کرده در ویدئویی با حمله به تریتا پارسی مدعی شد که وی در زمان مذاکرات ایران و کشورهای ۵+۱ به مقامات آمریکایی گفته که باید دانشمندان هسته‌ای ایران از طریق سازمان ملل مانند دانشمندان عراقی ثبت‌نام شوند تا اطلاع کاملی از آن‌ها داشته باشیم.

البته امیراحمدی برای تخریب بیشتر افرادی مثل تریتا پارسی در مصاحبه‌ای گفته بود که زمانی که خودش قصد تاسیس سازمان نایاک را داشت تریتا پارسی با دزدیدن مدارکی از رایانه شخصی وی نایاک را تأسیس نمود تا موسس این سازمان باشد.

علاوه بر این این گروه‌ها و افراد سلطنت‌طلب خواستار عدم مذاکره دولت آمریکا با ایران و همچنین خواستار اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ملت ایران شدند.

در روزهای اخیر که مواضع و لفاظی‌های ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایران به سمت نرم‌تری میل کرده و در پیام‌هایی به ایران خواستار مذاکره بدون پیش شرط با کشورمان شده، این نگرانی را در میان این عناصر ضدانقلاب و به ویژه سلطنت‌طلبان فرش‌گردی به وجود آمده که مبادا آمریکا در مذاکره با جمهوری اسلامی بر سر آن‌ها معامله‌ای انجام دهد و کاخ آرزوهای واهی‌شان خیلی زود ویران شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme