https://telegram.me/empireoflies

چرا عملکرد نوری‌زاده شبیه منافقین است؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیون است که در سالهای اخیر به‌سبب مواضع ضدایرانی و ارتباطش با شاهزاده‌های سعودی بسیار خبرساز بوده و در بین مردم ایران هم بسیار منفور است.

نوری‌زاده علاوه بر مدیریت تلویزیون «ایران فردا» که با دلارهای رژیم آل‌سعود در لندن تاسیس شده، معمولاً خود را به‌عنوان «رئیس مرکز مطالعات عربی ایرانی» معرفی می‌کند. وابستگی وی به رژیم آل‌سعود به حدی است که این امر به وضوح در برنامه‌های نوری‌زاده مشخص بوده و صدای بسیاری حتی عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین را هم در آورده است.

این عنصر اپوزیسیون آنقدر در بین مردم ایران منفور است که به «سعودی‌زاده» معروف شده و همگان او را سخنگوی رژیم آل‌سعود می‌دانند و از این رو در ماه‌های اخیر مخاطبین تلویزیونش هم به‌شدت کاهش یافته است.

از این رو، نوری‌زاده برای آنکه بتواند وجهه خود را نزد مردم ایران تطهیر کند، در یکی از برنامه‌هایش به انتقاد از گروهک تروریستی منافقین و سرکرده آن پرداخت و گفت: “من ممکن است با سازمان مجاهدین خلق (منافقین) هزاران کیلومتر فاصله داشته باشم و اصلا قبول ندارم این سازمان را. اینها دوباره دست گدایی جلوی مک‌کین (سناتور آمریکایی) دراز کردند. خانم رجوی! آقا بست کنید. جولیانی (سیاستمدار جمهوری‌خواه آمریکایی) وزیر خارجه نشد. «جان بولتون» (سیاستمدار ضدایرانی آمریکایی) دبیر شورای عالی امنیت ملی نشد. اینقدر خودتان را به در و دیوار نکوبید و اینقدر کاسه گدایی به دست نگیرید … “

نوری‌زاده در حال در تلویزیونش به ظاهر از سران گروهک تروریستی منافقین انتقاد کرد و فصل مشترک بسیاری با این گروهک خائن و جنایتکار دارد. نخست آنکه  «علیرضا نوری‌زاده» و گروهک منافقین از جمله مخالفان جمهوری‌اسلامی و ملت ایران هستند و در سالهای پس از انقلاب اسلامی خیانت‌های بسیاری به ایران کرده‌اند. دوماً آنکه هر دو مورد حمایت دشمنان ملت ایران از جمله ایالات متحده آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم آل‌سعود هستند و از آنها کمک‌هالی مالی و غیرمالی دریافت می‌کنند.

دیگر آنکه، هم گروهک منافقین و هم برخی عناصر اپوزیسیون مانند نوری‌زاده مخالف حضور نظامی ایران در سوریه و عراق هستند و ایران را حامی تروریست و گروه‌های مسلح و جنایت‌کار مانند داعش را آزادی‌خواه می‌دانند. هم نوری‌زاده و هم منافقین تاکنون در چندین نوبت به «حاج قاسم سلیمانی» سردار رشید ایران اسلامی توهین کرده و او را تروریست و جانی نامیده‌اند.

در ایام فتنه سال ۸۸ ، منافقین و نوری‌زاده در یک جبهه حضور داشتند و با نهایت توان می‌کوشیدند تا آتش فتنه ۸۸ را گسترش دهند و کشور را تا مرز تجزیه و نابودی ببرند و اکنون هم علیه جمهوری‌اسلامی به شایعه‌پراکنی می‌پردازند و مخالف شرکت در انتخابات آتی ریاست جمهوری هستند و به هر نحو ممکن به نتوانند از برگزاری خوب آن جلوگیری می‌کنند.

پس با بررسی تنها چند مورد فوق، به خوبی می‌توان دریافت که ادعای نوری‌زاده درباره مخالفت با اقدامات گروهک تروریستی منافقین حقیقت ندارد، بلکه او با اطلاع از منفوریت منافقین در مردم ایران، در تلاش است تا گذشته خود را در برابر مردم ایران تطهیر نماید.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیون است که در سالهای اخیر به‌سبب مواضع ضدایرانی و ارتباطش با شاهزاده‌های سعودی بسیار خبرساز بوده و در بین مردم ایران هم بسیار منفور است. نوری‌زاده علاوه بر مدیریت تلویزیون «ایران فردا» که با دلارهای رژیم آل‌سعود در لندن …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme