https://telegram.me/empireoflies

چرا “سران مرتجع عرب” لال شده‌اند ؟! + فیلم

به گزارش «امپراتوری دروغ»، در حالی که کودکان و زنان بیگناه در غزه هدف آماج بمب‌ها و گلوله‌های رژیم منحوس و جنایتکار صهیونیستی قرار دارد، صدایی در دفاع از مظلومیت آنها از جانب کشورهای عرب منطقه برنمی‌خیزد. بسیاری از حکومت‌های متحجر عربی که از تروریست‌های سوریه و عراق به بهانه دفاع از حقوق بشر حمایت می‌کنند، در برابر جنایت‌های رژیم عبری اسرائیل لال شده‌اند.

حال باید گفت، کجایند مدعیان دروغین حقوق بشر ؟ آنانی که به فرمان همین جنایتکاران با تروریستها نشست و برخاست نمودند و حقوق بشر در ایران را در خطر دیدند. به راستی احمد شهیدها که عنوان “نماینده سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران” الکون کجایند و پرا جنایات صهیونیست‌ها را محکوم نمی‌کنند؟

در ذیل ویدئوی دیدار امیر سابق قطر با وزیر امور خارجه سابق رژیم صهیونیستی آمده است که نشان دهنده ارتباط پنهانی بین کشورهای مرتجع عرب منطقه با اسرائیل است. تیسیپی لیونی چندی پیش در مصاحبه‌ای گفته بود که او با کارمندان عالیرتبه عربی برای دریافت اطلاعات سیاسی روابط جنسی برقرار می‌کرده است. او همچنین اعلام کرد که هیچ چیز شرم‌آوری در رابطه جنسی نیست که با کمک آن بتوان اطلاعات به نفع کشور اسرائیل را بدست آورد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme