https://telegram.me/empireoflies

«چت و ازدواج‌های اینترنتی» آسیب نو پدید این روزهای فضای مجازی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سرهنگ کامبیز اسماعیلی در تشریح این آسیب نو پدید گفت: افرادی که به ازدواج اینترنتی تن می دهند در برخی موارد نیز می ‌دانند که علایقِ ناشی از احساسات ناپایدار در نهایت ازدواج را موجب شده است. 

وی با اشاره به اینکه تأثیرات و پیامدهای مثبت و منفی اینترنت به عنوان یک پدیده نوین در اجتماعات انسانی در حال گسترش است، گفت: هر روز از سوی صاحب ‌نظران و رسانه ‌ها نقش مثبت اینترنت در توسعه اقتصادی و نقش منفی آن در مسائل فرهنگی برجسته ‌سازی می ‌شود و در جهت بهبود آثار مثبت و کاهش پیامد های منفی اینترنت نظرات و پیشنهادات فراوانی ارائه می‌ شود. 
چت و ازدواج های اینترنتی
اسماعیلی افزود: امروزه آن چه می‌ تواند در فضای مجازی نسبت به فساد اخلاقی خطرناک ‌تر تلقی گردد، ارتباطی است که از طریق شبکه های اجتماعی موبایلی و چت خصوصی بین افراد مختلف برقرار می ‌شود و در برخی موارد صدمات زیادی به وجود می‌آورد. 
این مقام انتظامی تاکید کرد: در این شبکه ها که معمولاً امکان ارتباط در آن با نام‌ های جعلی و مجهول وجود دارد، می ‌تواند زمینه‌ های لازم را برای ایجاد برخی از مفاسد اجتماعی به وجود آورد و در چت کردن، مردی سالخورده می‌تواند خود را مردی جوان معرفی کند. 
رئیس پلیس فتا استان کرمان در پایان هشدار داد: به جرات می ‌توان گفت که خطر مسنجر های تلفن همراه به مراتب بیشتر از سایت‌های غیراخلاقی موجود در اینترنت است و بی‌اطلاعی بعضی خانواده‌ها از این موضوع، آسیب‌هایی را به خانواده ‌ها تحمیل می ‌کند.
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

ازدواج‌های اینترنتی معمولا با انگیزه دوست‌یابی آغاز می‌شود و پس از مدتی با اصرار یکی از طرفین به ازدواج ختم می شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme