https://telegram.me/empireoflies

چاه‌کن به درون چاه می‌افتد؟!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهنوز فراموش نکردیم که پس از انتخابات سال ۱۳۸۸ ، چه فتنه بزرگی با حمایت دولت‌های بیگانه، بخصوص آمریکا و با ابزار رسانه‌ای در کشورمان ایجاد شد و به بهانه تقلب در انتخابات، لطمات بسیار زیاد و حتی جبران ناپذیری به ایران اسلامی وارد شد.

در آن زمان رسانه‌های بیگانه مانند «رادیو فردا»، «صدای آمریکا»، «دویچه وله» و «بی‌بی‌سی فارسی» که ماه‌های ابتدایی فعالیتش را می‌گذراند، تمام توان خود را به کار گرفتند تا بر آتش فتنه ۸۸ بدمند و بیشترین ضربه را به جمهوری‌اسلامی و ملت ایران وارد کنند.

اما همان‌طور که در ضرب‌المثلی می‌گویند، «چاه‌کن ته چاه است»، دولت آمریکا که خود از برانگیزنده‌های فتنه ۸۸ در ایران به بهانه تقلب در انتخابات بود، این بار خود با همان‌گونه مشکل مواجه شده است و یکی از نامزدهای اصلی انتخابات ریاست جمهوری این کشور که در هفته‌های آینده برگزار می‌شود، از اکنون سلامت این انتخابات را زیر سوال برده و از تقلب در این انتخابات سخن می‌گوید.

رسانه‌هایی مانند «رادیو فردا» که در ایام فتنه آتش‌بیار معرکه بودند و هر روز یکی از شهروندان تهرانی را به عنوان کشته اعتراضات معرفی و به‌قول معروف «پیراهن عثمان» می‌کردند، اکنون از احتمال تکرار حوادث مشابه در آمریکا ابراز نگرانی کردند و به نقل از چند حقوق‌دان و وکیل آمریکایی اتهام‌های مطرح‌شده از سوی «دونالد ترامپ» در مورد تقلب و دستکاری در انتخابات آتی آمریکا را «خطرناک» توصیف می‌کند.

رویکرد غیرعادلانه رسانه‌های آمریکایی، حتی شبکه‌های برون‌مرزی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری این کشور آنقدر غیرعادلانه است که حتی اعتراض معاون ترامپ را هم در پی داشته و «مایک پنس» در سخنانی تازه به انتقاد از رسانه‌های ملی آمریکا، جهت‌دهی انتخاباتی و حمایت آن‌ها از «هیلاری کلینتون» را محکوم کرده است.

عوامل «رادیو فردا» و دیگر شبکه‌های همسو که تحمل شنیدن سخنی درباره احتمال وقوع تقلب در انتخابات آتی آمریکا را ندازند، چطور در سال ۸۸ به خود اجازه دادند تنها با توسل به یک ادعا، جمهوری‌اسلامی را به دروغ‌گویی و تقلب متهم کنند؟!

اکنون جالب خواهد بود تا ببینید پس از انتخابات آتی ریاست جمهوری در آمریکا، آشی که آمریکایی‌ها و متحدان و دنباله‌روهایش در سال ۸۸ برای مردم ایران پختند، برای خودشان هم پخته می‌شود یا نه!

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هنوز فراموش نکردیم که پس از انتخابات سال ۱۳۸۸ ، چه فتنه بزرگی با حمایت دولت‌های بیگانه، بخصوص آمریکا و با ابزار رسانه‌ای در کشورمان ایجاد شد و به بهانه تقلب در انتخابات، لطمات بسیار زیاد و حتی جبران ناپذیری به ایران اسلامی وارد شد. …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme