https://telegram.me/empireoflies

چاقوکشانی که برای جهاد راهی سوریه شدند

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از وب سایت دیلی میل؛«اصیل موثانا» که یک نوجوان ۱۷ ساله است در حالی مشغول جنگ بر علیه دولت بشار اسد است که به همراه برادر خود در انگستان یک گروه اشرار را رهبری می کردند و به آزار و اذیت دیگران می پرداختند.

بر پایه این گزارش، گروه آنها متشکل از حدود پانزده نوجوان شرور بود که با حمل چاقو، در خلوت شب به افراد کوچه و خیابان حمله می کردند و برای آنها مزاحمت ایجاد می کردند.

آنها بارها زنان و کودکان را زخمی کرده بودند. یکی از همکلاسی های “اصیل” به خبرنگار دیلی میل می گوید: اگر گروه آنها را می شناختید به هیچ وجه به آنها نزدیک نمی شدید. آنها بسیار خطرناک بودند. اعضای گروه ۱۰ تا ۱۶ ساله بودند و اکثرشان نیز با خود چاقو حمل می کردند. تعدادی نیز سلاح گرم داشتند.

چند ماه پیش اصیل به همراه برادر خود به سوریه سفر کرده و مشغول نبرد با نیروهای دولتی سوریه شدند. جالب اینجاست که در ویدئویی که چندی پیش منتشر شد آنها اظهار داشتند که برای جهاد در راه خدا به سوریه آمده اند و از دیگران نیز دعوت کردند که برای جهاد راهی سوریه شوند.

لازم به ذکر است که پدر این دو برادر، پسران خود را مجرم و شرور معرفی کرده و اعلام کرده که در صورت بازگشت آنها دوست دارد که آنها را در زندان ببیند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme