https://telegram.me/empireoflies

پیوند دو خط موازی؛ اصلاحات دروغین با کمونیسم

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کنفرانسی که این روز ها از آن به عنوان «گام دوم، بازگشت به مردم سالاری» تعبیر می شود و تا چند روز دیگر در کشور همسایه مان ترکیه برگزار خواهدشد یک بار دیگر دست مایه تفریح و خنده ملت ایران شده. برگزار کنندگان کنفرانس برلین ۲ که با افشاگری های امپراتوری دروغ در ارتباط با مدعوین این کنفرانس که از مخالفان سرسخت و تاریخی یکدیگر بودند و حتی جرأت سفر به آلمان را نیافتند این بار در لوای کنفرانسی دیگر میخواهند با دعوت از مارکسیست‌ها و کمونیست‌های دو آتشه سوغات دموکراسی را برای ملت ایران به ارمغان بیاورند!

 ۱۰۹۳۱۱۴۸_۹۸۲۰۶۴۷۵۸۵۳۷۱۱۴_۸۵۴۸۲۷۴۰۹۲۶۴۸۸۶۳۴۴۹_n

علاوه بر ضدیت ایدوئولوژیک جریان های شرکت کننده در باصطلاح «کنفرانس آنکارا»، نکته مضحکتر  این است که اساساً بین دموکراسی با کمونیست هیچ گاه اشتراک نظر و عقیده ای مشترک وجود نداشته و اپوزیسیون خارج نشین متمایل به چپ ظاهرا قصد دارند یا از اعتقادات کمونیستی خود کوتاه بیایند و یا اینکه اصلاح طلبان و دموکراسی خواهان ایرانی را به کمونیسم دعوت کنند و روش های مبارزه کمونیستی اعم از شورش‌های خیابانی یا کودتاهای نظامی را به اصلاح طلبان دروغین بیاموزند.

هر کدام از سناریوهای مطرح شده در بالا که صحیح باشند تفاوتی در نتیجه امر نخواهند داشت و در هر صورت مهمترین پیام این کنفرانس دریوزگی اصلاحات دروغین و مورد نظر اپوزیسون است که اینک آنان را وادار به دراز نمودن دست یاری به سوی کمونیستهای متواری نموده. این مورد انسان را به یاد افرادی میاندازد که از شدت نیاز، درون سطلهای زباله را به امید یافتن چیزی به درد بخور کاوش میکنند و اکنون این اصلاحات دروغین است که در زباله دان تاریخ به دنبال راه چاره ای برای امروز خود میاندیشد؛ امروزی که در آن مطرود خود را مطرود ملت ایران میبیند.

مزروعی

در این میان جالب است که موضع تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی به تدریج در حال روشن شدن است این شبکه شبه جاسوسی در کنفرانس قبلی که معجونی از مخالفین سابق و حال جمهوری اسلامی قرار ود در  آن شرکت کنند دو نفر از تحلیل گران و خبرنگاران خود را  گسیل داشته بود که پس از افشاگری های امپراتوری دروغ یکی از خبرنگاران این رسانه حضور خود در این کنفرانس را تکذیب نمود (قابل ذکر است که آن کنفراس حتی نتوانست به تعداد انگشتان دو دست هم شرکت کننده داشته باشد و تبدیل به افتضاحی تاریخی دیگر در پرونده سیاه اپوزیسیون جمهوری اسلامی گشت).

اما این بار نیز بی بی سی نخواسته از این جمع اپوزیسیون بی نصیب باشد و افرادی مثل علی اصغر رمضانپور را که در این شبکه مشغول مزدوری است را به کنفرانس خواهد فرستاد البته رمضانپور که سال ها در ایران معاون وزیر ارشاد در دولت اصلاحات بود بهانه اش برای هم نشینی با کمونیست‌ها می تواند برادرش باشد که وی نیز از حامیان و فعالین جریان چپ در اروپاست.

البته تجمیع این تعداد از اپوزیسیون چپ و طرفدار فتنه که هر کدام طوماری در خیانت به وطن در سابقه خود دارند آنهم با این شکاف عمیق ایدئولوژیک، نشان از سرمایه گذاری قدرتهای خارجی بر روی اپوزیسیون جمهوری اسلامی دارد و این موضوع سندی دیگر در اثبات دشمنی پایان ناپذیر غرب با ملت ایران.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme