https://telegram.me/empireoflies

پیش بینی سیا از نابودی اسرائیل تا ۲۰ سال آینده

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پایگاه خبری غزه آلان روز سه شنبه گزارش داد، در برخی پایگاه های اینترنتی گزارشی از سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) درباره نابودی رژیم صهیونیستی درز کرده است.

در این گزارش محرمانه، سیا نسبت به موجودیت رژیم صهیونیستی پس از ۲۰ سال اظهار تردید کرده است.
در این گزارش همچنین از تغییر پروژه تشکیل دو کشور (فلسطین و رژیم صهیونیستی)و قابل اجرا نبودن آن ایجاد دموکراسی که هر شهروند صرف نظر از نژاد، ملیت و حقوق شهروندی و به طور مساوی برخوردار باشد، هشدار داده است.
در این گزارش آمده است: بدون بازگشت آوارگان فلسطینی سال های ۱۹۴۷، ۱۹۴۸ و ۱۹۶۷ هیچ راه حل پایدار و با دوامی در منطقه وجود نخواهد داشت.
در بررسی های انجام شده که به اطلاع افراد مشخصی رسیده، نسبت به بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمین های اشغالی و در نتیجه خروج ۲ میلیون یهودی از منطقه به آمریکا در طول ۱۵ سال آینده هشدار داده شده است.
بر اساس تحقیقات انجام شده، بیش از ۵۰۰ هزار یهودی دارای مجوز سفر به آمریکا هستند که ۳۰۰ هزار نفر از آنان تنها در کالیفرنیا زندگی می کنند و یهودیانی هم که دارای مجوز سفر به آمریکا و کشورهای غربی نیستند درخواست خود را برای دریافت مجوز ارائه داده اند.
فرانکلین لامپ کارشناس مسایل قانونی بین المللی در مصاحبه با تلویزیون پرس در همین رابطه می گوید، این درخواست ها به دلیل آن است که آنان می دانند چه سرنوشتی در انتظارشان است.
در ادامه این گزارش آمده است: سیا پیشتر نیز از فروپاشی غیر منتظره دولت نژاد پرست آفریقای جنوبی و همچنین تقسیم اتحاد جماهیر شوروی در سال ۱۹۹۰ خبر داده بود و امروز از پایان آروزها در خاک فلسطین اشغالی خبر می دهد، حادثه ای که دیر یا زود به وقوع می پیوندد.
در این گزارش همچنین نسبت به بازگشت بیش از یک و نیم میلیون یهودی به روسیه و برخی کشورهای اروپایی هشدار داده شده و نسبت به کاهش زاد و ولد در میان یهودیان نسبت به فلسطینیان که با مرور زمان بر تعداد یهودیان بیشتر خواهد شد، هشدار داده است.
لامپ به این نکته اشاره کرده که برخورد رژیم اسراییل با فلسطینیان و به خصوص در نوار غزه منجر به تغییر افکار عمومی آمریکا در حمایت از اسراییل (رژیم صهیونیستی) شده است.
در پایان این گزارش اعلام شده که برخی از اعضای کنگره آمریکا از این گزارش مطلع شده اند.
 
منبع: ایرنا
انتهای پیام/

منابع فلسطینی به نقل از سیا اعلام کردند: سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا پیش بینی کرده که تا ۲۰ سال آینده، رژیم صهیونیستی فرو می پاشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme