https://telegram.me/empireoflies

پیش‌گویی کشیش مسیحی: امروز جهان منفجر می‌شود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با مطالعه سرگذشت ادیان الهی، حقیقتی جبران ناپذیر توجه انسان را به خود جلب و ذهن انسان را به ریشه انحرافات ادیان مختلف هدایت می‌کند و آن حقیقت این که پیامبران الهی که در طول تاریخ زندگی خود با اتکا به قدرت خدا و پشتیبانی‌های او در راه برپایی حکومتی توحیدی زحمت کشیده‌اند و همواره مورد اعتماد و توجه و احترام اقشار محروم و ستمدیده جامعه قرار می‌گرفته‌اند.

اما سودجویان که همواره در پی آن بودند که افکار مردم را به دنبال خود بکشانند متون مقدس و راهنمایی‌های انبیاء درصدد جهت‌دهی افکار و اندیشه‌های جامعه مسیحی به سوی خود بودند که در این کار تا حدود زیادی موفق شده و با تحریف این متون مقدس توانسته‌اند روح حقیقی کلمات نورانی به جای مانده از انبیاء را، از دسترس مردم خارج و بر آنان ریاست باطل نمایند.

یکی از انحرافات در دین مسیحیت پیش‌گویی از روی کتاب مقدس است، این پیش‌گویی‌ها از طرف علمای مسیح سبقه بس دراز دارد و در اکثریت قریب به اتفاق موارد غلط از آب در آمده و باعث خنده و استهزاء مردم شده ولی علمای منحرف دین مسیحیت دست از اعمال خود بر نمی‌دارند و روز به روز مردم را از دین مسیحیت دور می‌کنند.

هفته گذشته پدیده ماه گرفتگی در برخی از مناطق جهان داشتیم. این ماه گرفتگی به دلیل نزدیکی ماه به زمین بر اساس موقعیت مداریشان، از لحاظ بصری ماه اندکی بزرگ‌تر دیده می‌شد و در اصطلاحات نجومی به ماه خونین معروف بود. البته پیش‌بینی ماه گرفتگی بر اساس داده‌های نجومی امری چندان سخت نیست ولی در این میان گروهی از کشیش‌های اوانجلیست از روی انجیل ادعا می‌کنند که تتراد (چهار ماه گرفتگی پشت سر هم) که از آوریل ۲۰۱۴ آغاز شده است “نشانه‌ای قطعی، از آخرالزمان است” و در سال ۲۰۱۵ آخر زمان قطعا آغاز خواهد شد!!! 

بر اساس مقاله روز نامه گاردین این کشیش‌ها اعلام کرده‌اند پس از این ماه گرفتگی‌ها در روز چهار شنبه ۷ اکتبر جهان به آخر می‌رسد و همه چیز در آتش می‌سوزد و یا احتمالا جنگ جهانی سوم آغاز می‌شود !!!

این فرقه دو سال پیش نیز اعلام کرده بود که شهاب سنگ عظیمی در آذر ماه به زمین برخورد می‌کند و باعث نابودی زمین می‌شود.

لازم به ذکر است فرقه اوانجلیست یا صهیونیزم مسیحی اعتقاد به بازگشت مسیح دارند آنان معتقد به تشکیل دولت یهودی در بیت المقدس، تخریب مسجدالاقصی و احداث معبد سوم سلیمان (ع) به جای آن و تشکیل دولت یهودی از نیل تا فرات می‌باشند. بنا به اعتقاد آنان بعد از انجام اعمال فوق، مسیح به زمین باز می‌گردد و در جنگ نهایی آرماگدون به کمک مسیحیان و یهودیان صهیونیسم بقیه ملل جهان را از بین برده و پادشاهی ۱۰۰۰ ساله مسیح آغاز می‌گردد و یهودیان صهیونیسم نیز مسیحی می‌گردند.

انتهای پیام/

بر اساس مقاله روز نامه گاردین این کشیش‌ها اعلام کرده‌اند پس از این ماه گرفتگی‌ها در روز چهار شنبه ۷ اکتبر جهان به آخر می‌رسد و همه چیز در آتش می‌سوزد و یا احتمالا جنگ جهانی سوم آغاز می‌شود !!!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme