https://telegram.me/empireoflies

پیشنهاد مسیح‎علینژاد برای تحریم‎های جدید اروپا در قبال ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  این روزها بخشی از فعالان خارج کشور تلاش می‌کنند تا مبارزه زنان ایرانی با حجاب اجباری را به عنوان نتیجه عملکرد خود معرفی کنند. مسیح علی‌نژاد پر سروصداترین آنهاست که از امکانات رسانه‌ای قوی در صدای آمریکا و تلوزیون من و تو برخوردار است.

درباره کمپین‌های علی‌نژاد از سوی فعالان حقوق زنان در داخل ایران که تجربه واقعی فعالیت مدنی را دارند، نقدهای جدی مطرح شده است. بسیاری معتقدند کمپین او نوعی اسلکتیویزم است (به معنای فعالیت آنلاین، کم هزینه و کم اثر) و کارکردش تخلیه انرژی مخاطبان و کاهش اثرگذاری واقعی آنها.

معصومه علینژاد قمیکلایی که خود را مسیح علی نژاد معرفی می‌کند با پروژه‌های سرویس های امنیتی غربی شبانه روز برای مبارزه با حجاب اسلامی و همچنین جمهوری اسلامی در تلاش است و البته در ماه های اخیر این تلاش ها به منتهای خود رسیده و وی تلاش دارد که به تنهایی تحریم هایی را بر علیه مردم ایران راه اندازی نماید.

وی اخیرا از نامه ۴۵ نفر از نمایندگان اتحادیه اروپا به خانم فدریکو موگرینی، نماینده ارشد اتحادیه اروپا در روابط خارجی و سیاستهای امنیتی گفته که از وی خواسته اند تا به شکلی علنی از زنانی که در ملا عام خود را برهنه می کنند و نامشان را دختران خیابان انقلاب نهاده اند حمایت کند.  و هم زمان از مسئولین ایرانی بخواهد تا این زنان را بدون هیچ پیش شرطی آزاد کنند.

وی هم چنین از ایرانیان خواسته تا با نمایندگان پارلمان اروپا تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا برای آزادی بی قید و شرط این زنان کمک کنند.

وی در این نوشته از نمایندگان اتحادیه اروپا به عنوان نمایندگان واقعی مردم ایران نام برده و با این نامگذاری به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی دهن کجی کرده و آنان را خائن به ملت دانسته است.

وی هم چنین ادعا کرده افرادی که در اعتراضات اخیر به واسطه برهنگی در ملا عام دستگیر شده اند از حامیان کمپین وی هستند در حالی حتی بسیاری از افرادی که حجاب خود را از سر برمی دارند و اعتراض میکنند رسما اعلام برائت از علی نژاد کرده اند و وی را خائن معرفی می کنند و می گویند که بی حجابی آنها هیچ ربطی به علی نژاد و کمپین کذاییش ندارد.

سابقا هم بسیاری از فعالین زن که حتی با حجاب هم میانه خوبی نداشتند از تلاش های مذبوحانه علی نژاد و مزدوری وی برای دولت آمریکا بسیار گله کرده بودند و علی نژاد را دروغ گو و خودبرتر بین می دانستند چرا که تلاش های او را نفاق گونه و برای کسب شهرت می دانند.

در همین زمینه علی علیزاده هم در اینستاگرام خود با نوشتن متنی این نامه نگاری اتحادیه اروپا را که ناشی از تحریک علی نژاد بوده را شروع دور تازه ای از تحریم های اقتصادی و تسلیحاتی برای ایران دانست که منشا آن علی نژاد است و باید من بعد منتظر تنش بیشتر بین ایران و اروپا باشیم که نهایتا به برجام دیگری منتهی شود.

این بار تحریم های اقتصادی و موشکی و برجام منطقه ای قرار است با اسم مسیح علی نژاد گره بخورد تا نام ننگینش برای همیشه در تاریخ خیانت های دشمنان به ملت ایران باقی بماند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme