https://telegram.me/empireoflies

پیشنهاد غیراخلاقی معاون اوباما به دختر ۱۳ ساله آمریکایی+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: “جو بایدن” در سال ۲۰۰۸ نامزد ریاست جمهوری آمریکا از حزب دموکرات بود و هم‌اکنون از اعضای ارشد این حزب و رئیس کمیته روابط خارجی سنا است.

وی در سال ۱۹۶۶ زمانی که هنوز دانشجوی دانشکده حقوق بود با “نیلا هانتر” ازدواج کرد و صاحب سه فرزند شد. کمی پس از آنکه جو بایدن برای اولین بار در سال ۱۹۷۲ به عنوان سناتور در سنای امریکا مشغول به کار شد، دختر و همسرش در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست دادند.

بایدن در سال ۱۹۷۷ با “جیل تریسی جاکوبز” ازدواج کرد و از او صاحب یک دختر شد.

اما واقعیت این است که مدتی‌ست زمزمۀ گرایشات پدوفیلی در مورد جو بایدن ۷۴ ساله که خود را یک کاتولیک معتقد می‌داند، در رسانه‌ها پیچیده است.

پدوفیلیا، کودک آزاری یا بچه‌خواهی عبارتست از میل و تحریک جنسی نسبت به کودکان زیر ۱۳ سال در طول یک دوره حداقل شش ماهه. معمولاً سن ۱۳ سال و جوان‌تر؛ هر چند تعریف شروع از بلوغ ممکن است متفاوت باشد. طبقه‌بندی بین‌المللی آماری بیماری‌ها (ICD)، پدوفیلی را به صورت «ناهنجاری شخصیتی یا رفتاری در بزرگسالان» تعریف می‌کند که در آن از نظر جنسی، ترجیح بیمار به کودکان نابالغ یا اوایل سن بلوغ است.

براساس طبقه‌بندی رفتارهای ناهنجار (DSM)، پدوفیلی یک پارافیلی است که در آن شخص هوس‌ها و خیالپردازی‌های جنسی شدید و مکرر نسبت به کودکان نابالغ دارد. ممکن است بیمار بر اثر این احساسات دست به عمل زده باشد و یا اینکه این کشش‌ها برای او موجب پریشانی یا مشقت در ارتباط با دیگران شده باشند.

البته نباید فراموش کنیم که پنهان کردن یا مخفی نگهداشتنِ گرایشات جنسیِ ناهنجارِ سیاستمداران بزرگ دنیا امری نزدیک به محال است و تاریخ نشان داده که دیر یا زود هر گرایش ناهنجار و اختلال جنسی بر همگان عیان می‌گردد و سوژه رسانه‌ها می‌شود.

حالا درست همین جریان برای “جو بایدن” معاون ریاست جمهوری آمریکا رخ داده است.

جو بایدن در سال ۲۰۱۵ برای شرکت در مراسم دفاعیه سناتور “کریستوفر کنز” در ساختمان کنگره شهر واشنگتن حضور پیدا کرد. در پایان مراسم پس از عکاسی و فیلمبرداریِ خبرنگاران از خانوادۀ آقای سناتور، جو بایدن فراموش کرده بود میکروفون‌های رسانه‌ها درست بالای سرش هستند!

این مرد شماره دو ایالات متحده آمریکا سرش را نزدیک گوش دختر ۱۳ سالۀ “کریستوفر کنز” آورد و به وی گفت: «راستی، می‌خواهی بدانی چقدر…هستم وقتی کنار یک دختر ۱۳ ساله ایستاده‌ام؟… تو دختر زیبایی هستی.»

 

0

 

0

 

چهره دختر سناتور پس از این زمزمه، به وضوح تغییر می‌کند!!!

در موقعیت‌های مختلف دیگر که ثبت و ضبط آن‌ها از شکار خبرنگاران مصون نمانده، بارها و بارها دیده شده که جو بایدن با کودکان یا دختران نوجوان تماس بدنی غیرمتعارف برقرار نموده است.

 

0

 

0

 

0

 

0

 

البته این قبیل اختلالات و رسوایی‌های جنسی در کاخ سفید و سیاستمداران آمریکایی کم‌سابقه نیست.

تنوع‌طلبی جنسی “بیل کلینتون” رئیس جمهور سابق آمریکا با زنان متعددی از جمله “مونیکا لوینسکی” ۴۳ ساله در محل کارش، دفتر ریاست جمهوری همواره بخش ثابتی از رسانه‌های زرد آمریکایی را به خود اختصاص می‌دهد، به ویژه زمانی که برخی از این زنان قربانی، سال‌ها بعد در هنگام پیری اقدام به طرح شکایت از بیل کلینتون در محاکم قضایی آمریکا کرده‌اند.

همچنین خبر روابط پنهانی جورج اچ. بوش (بوش پدر) رئیس جمهور سابق آمریکا با پسران نوجوان در محدودۀ حیاط خلوت کاخ سفید جنجال‌آفرینی کرده بود.

به تازگی مطالبی توسط سایت افشاگر دی‌سی‌لیکس منتشر شده که در یکی از آن‌ها “کالین پاول” وزیر امور خارجه سابق آمریکا به تاریخ ۲۶ ژوئیه ایمیلی برای “جفری لیدز” یکی از بزرگترین حامیان مالی حزب دموکرات ارسال نموده و در آن از هیلاری و بیل کلینتون پرده این طور می‌نویسد:

«من چندان تمایلی به انتخاب هیلاری کلینتون ندارم، هرچند برای وی به عنوان یک دوست احترام قائلم، زن ۷۰ سالۀ تغییرناپذیر، حریص و جاه‌طلب، با همسری که هنوز هم به نوشتۀ “نیویورک پست” زنان جوان را به خانه می‌برد.»

اشارۀ کالین پاول به مقالۀ ۱۳ می مجلۀ نیویورک پست است که از “ژولیه تاوبر مک‌مهون” زن موطلایی و ثروتمند لیست Secret Service به عنوان معشوقۀ جدید بیل کلینتون یاد می‌کند.

 

0

 

چنانچه گفته شد این قبیل خبرها مربوط به رسوایی‌های جنسی یا گرایشات جنسی نامتعارف سیاستمداران آمریکایی معمولاً سهم ثابتی از اخبار سیاسی جنجالی در ایالات متحده را به خود اختصاص می‌دهند.

اما با این وجود هرقدر هم که گوش شهروندان آمریکایی به این خبرها عادت کرده باشد، داغ شدن چنین اخباری در برهۀ زمانی حساس کنونی، یعنی تنها نزدیک به دو ماه تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، به صلاح و خواستۀ سیاستمداران کاخ سفید نیست و پیش‌بینی‌ها و نظرسنجی‌ها را به مراتب سست‌تر و شناور خواهد کرد.

دانلود

گزیده منابع:

https://vimeo.com/182783834

http://thehill.com/policy/technology/295939-powell-in-leaked-email-slams-bill-clinton-on-affairs-with-bimbos

http://www.dailystormer.com/creepy-nutjob-joe-biden-sexually-harasses-young-girls-in-public/

انتهای پیام/ریشه

مدتی‌ است زمزمۀ گرایشات پدوفیلی در مورد جو بایدن ۷۴ ساله که خود را یک کاتولیک معتقد می‌داند، در رسانه‌ها پیچیده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme