https://telegram.me/empireoflies

پیشنهاد بی بی سی: حشره بخورید تا زمین گرمتر نشود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کنفرانس تغییرات اقلیمی در پاریس با یک توافق تاریخی به پایان رسید. کشورها توافق کردند که نگذارند هوای زمین از دو درجه بیشتر گرم شود. یکی از موضوعات کنفرانس، مصرف بی رویه گوشت توسط انسانها و تاثیرات آن ‌بر محیط زیست بود.

تلویزیون بی بی سی فارسی که سال هاست یکی از اهداف خود را تغییر سبک زندگی ایرانیان قرار داده و در این زمینه از برنامه های مختلف و سریالهای غربی نیز استفاده می کند در برنامه ای که به مناسبت کنفرانس اقلیمی و گرم شدن زمین در این شبکه تهیه شده بود “سحر زند” در گزارشی به بررسی این موضوع پرداخت که اگر به جای استفاده از گوشت قرمز از حشرات در غذا های خود استفاده کنیم بنابر این می توانیم از گرم تر شدن زمین جلوگیری کنیم!!!

در این گزارش وی تاکید می کند که  با میزان غذایی که برای تهیه ۲۰۰ گرم گوشت قرمز به حیوانات داده می شود می توان ۲۰ کیلو حشره تهیه نمود. همچنین در این برنامه با مصاحبه با یکی از آشپز های انگلیسی غذاهایی که با حشرات سرو می شود را به نمایش می گذارد وهمچنین در این برنامه مجری گمنام بی بی سی برای اینکه مخاطبان خود را به این کار ترغیب کند یک لقمه از سالاد پر از کرم را می خورد و در ادامه برای تکمیل این فرآیند غذایی یک ملخ بزرگ را هم نوش جان می کند و با لبخندی از رضایت گزارش خود را ادامه می دهد .وی در ادامه پیشنهاد می کند که هر چه زودتر خوردن حشرات را در رژیم غذایی خودتان جای دهید .

۲۰۱۵-۱۲-۱۷_۱۰-۳۱-۰۶

نتایج یک تحقیق در آمریکا نشان می دهد سرطان روده سومین سرطان شایع در جهان است که با رژیم غذایی غربی ارتباط مستقیمی دارد.تخمین زده شده که هر آمریکایی به طور میانگین سالانه حدود یک پوند (نیم کیلوگرم) حشره می خورد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme