https://telegram.me/empireoflies
اندیشکده صهیونیستی بگین-سادات در گزارشی خواستار ارسال سلاح برای اغتشاشگران در ایران شد.

پیشنهاد اندیشکده صهیونیستی برای تسلیح اغتشاشگران در ایران!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاندیشکده صهیونیستی بگین-سادات در گزارشی مغرضانه اعلام کرد تنها حمایت‌های لفظی از معترضان در ایران کافی نیست، بلکه باید متناسب با نیاز آنها سلاح در اختیارشان قرار داد!

در این گزارش که به قلم یکی از کارشناسان این اندیشکده به نام «هیلل فریش» (Hillel Frisch) نوشته شده آمده است: «در پی بروز ناآرامی‌های اخیر در ایران بسیاری در گوشه و کنار جهان اقدام دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و نیکی هیلی نماینده این کشور در سازمان ملل در اعلام حمایت آشکار از معترضان ایرانی را مورد ستایش قرار دادند و برخی خواستار این شدند که آمریکا ابزارهای ارتباطی جایگزینی را با توجه به مسدود شدن برخی ابزارهای ارتباطی در ایران در اختیار معترضان  قرار دهد.»

در ادامه این گزارش آمده است: «چنین حمایت‌هایی بسیار سودمند است اما کافی نیست. بلکه آمریکا به همراه متحدانش از جمله اسرائیل باید به صورت شبانه‌روزی به فکر تامین سلاح برای معترضان ایرانی و آموزش استفاده از آنها باشد. آمریکا و سایر کشورها نمی‌توانند بدون ارسال سلاح برای معترضان در ایران از آنها بخواهند که برای سرنگونی حکومت در این کشور تلاش کنند!»

این کارشناس امنیتی صهیونیست در ادامه به آمریکا و متحدانش توصیه کرده است برای انجام چنین کاری ابتدا معترضانی در ایران که قادر به استفاده از سلاح هستند را شناسایی کرده و سپس با برقراری ارتباطات شبکه‌ای میان آنها، به فراخور نیازشان و بسته به اینکه در چه محیطهایی می‌خواهند با نیروهای حکومت مبارزه کنند (شهر یا خارج از شهر)، سلاح در اختیارشان قرار دهند.

وی همچنین در بخش دیگری از گزارش خود برای اندیشکده صهیونیستی بگین – سادات، خواستار حمایت آمریکا و متحدانش از انجام عملیات‌های چریکی در مناطق عرب‌نشین و کُردنشین ایران شده است. 

در بخش دیگری از این گزارش آمده است آمریکا و متحدانش باید علاوه بر تسلیحات، از ارائه کمک‌های اطلاعاتی لازم نیز به معترضان ایرانی دریغ نکنند.

گفتنی است «هیلل فریش» علاوه بر آنکه محقق ارشد اندیشکده صهیونیستی بگین-سادات است، در دانشگاه بار-ایلان اسرائیل نیز تدریس می‌کند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

اندیشکده صهیونیستی بگین-سادات در گزارشی خواستار ارسال سلاح برای اغتشاشگران در ایران شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme