https://telegram.me/empireoflies

پیشنهاد ازدواج موگابه به اوباما، مهمترین رخداد سال ۲۰۱۵ !

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: برنامه «روی خط» تلویزیون «صدای آمریکا» در آخرین روز سال ۲۰۱۵ میلادی از مخاطبین خود خواست تا طی تماس با این برنامه مهمترین رخدادهای سال ۲۰۱۵ را عنوان کنند. اما نظر یکی از مخاطبین برنامه مذکور حاشیه‌ساز شد.

چند ماه پیش با تصویب مجلس آمریکا، ازدواج همجنس‌بازان در سراسر این کشور رسمی شد و برخلاف تمام موجودات، افراد همجنسِ آمریکا از این بعد می‌توانند با یکدیگر ازدواج کنند! البته این قانون پس از تصویب با اعتراضات بسیاری در داخل و خارج آمریکا مواجه شد و مخالفین قانون مذکور را ضد انسانیت و خانواده دانستند.

در برنامه مذکور «روی خط» یکی از مخاطبین طی تماس با این برنامه، پیشنهاد تمسخرآمیز ازدواج «رابرت موگابه» رئیس‌جمهور زیمباوه به «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا پس از تصویب قانون ازدواج همجنس‌بازان در ایالات متحده را مهمترین رخداد سال گذشته میلادی عنوان کرد!

«مسعود سفیری» مجری VOA که از دیدگاه این مخاطب شگفت‌زده شده بود، مانند موارد گذشته صدای او را قطع کرد.

VOA صدای آمریکا - روی خط

گفتنی است، در این برنامه برخی دیگر از مخاطبین از سیاست‌های آمریکا در منطقه غرب‌آسیا بخصوص در حمایت از رژیم آل‌سعود انتقاد کردند و آن را مغایر شعار آزادی‌بیان و حقوق‌بشر غربی‌ها دانستند، که این سخنان عمدتاً به دخالت مجری برنامه قطع شد و اجازه سخن گفتن به مخالفین داده نشد.

انتهای پیام/

برنامه «روی خط» تلویزیون «صدای آمریکا» در آخرین روز سال ۲۰۱۵ میلادی از مخاطبین خود خواست تا طی تماس با این برنامه مهمترین رخدادهای سال ۲۰۱۵ را عنوان کنند. اما نظر یکی از مخاطبین برنامه مذکور حاشیه‌ساز شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.5 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme