https://telegram.me/empireoflies

پیشنهادات مضحک شیرین عبادی برای اعتراض مسالمت‎آمیز

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شیرین عبادی، یکی از ضدانقلابی ترین و هم زمان رادیکال ترین مخالفان جمهوری اسلامی در بعد از انقلاب است وی در سال های گذشته پس از این که جایزه صلح نوبل را به پاس خدمات ننگینش به آمریکایی ها بر علیه ملت ایران دریافت کرد به خارج کشور رفت و به مبارزه با نظام اسلامی پرداخت.

وی که در زمان سکونت در ایران به واسطه رفتارهای خشونت آمیزش با همسر و فرزندانش به فاطی اره معروف شده بود گاها پیشنهادات شاذ برای مبارزه با ملت ایران می دهد که نه تنها کسی را ترغیب به مخالفت نمی کند بلکه بسیاری از مخاطبانش از خنده به فنا میروند.

وی در جریان اعتراضات چند ماه پیش در ایران که عده ای فریب خورده با استفاده از فرصت پیش آمده اعتراضات به حق مردمی به وضعیت اقتصادی آن اعتراضات را به آشوب های خیابانی بدل کرده بودند مردم را به نوع خاصی از نافرمانی مدنی دعوت کرد که حتی یک نفر هم به این موضوع و اعتراض وقعی نگذاشت .

شیرین عبادی، در مصاحبه با خبرگزاری رویترز گفته بود : “مبارزات مدنی به صورت مسالمت‌آمیز باید ادامه پیدا کند تا حکومت حرف مردم را بشنود. مردم نباید پول آب و برق و گاز و تلفن و عوارض شهرداری و مالیات بدهند.”

این نوع اعتراض برای کسانی که تن به این گونه راه حل ها می دهند قطعا هزینه دارد چرا که با نپرداختن پول برق و گاز قطعا پس از چند هفته اشهابات این گونه خدمات قطع خواهد شد و مردم معترض قطعا در سرمای زمستان با قطعی آب و برق و گاز به اعتراضات خود ادامه نمی دهند بنابر این این روش ها جز خسارت برای معترضان فریب خورده ندارد.

البته ناگفته نماند این گونه روش ها آن چنان احمقانه بود که اساسا نمی توان آن را روش مسالمت آمیز نامید چرا که در اعتراضات مدنی که در تعاریف جنگ نرم آمده اصولا اعتراض مسالمت آمیز نباید موجب خسران یا آسیب به فرد معترض شود چرا که در این صورت دیگر اعتراض مدنی یا مسالمت آمیز نامیده نمی شود.

البته وی در ادامه توصیه های خود به معترضا ن از آنان خواسته بود که همانند برخی از کشور های غربی که مخالفان دولت برای در تنگنا قرار دادن دولت اقدام به خارج کردن پول های خود از بانک ها می کردن در ایران هم معترضان چنین اقدامی را انجام دهند.

البته این پیشنهاد که به نظر می آمد کارآمدتر از نمونه قبلی باشد تا کنون پس از گذشت دو ماه از ارائه آن هیچ گونه برداشت پولی از بانک ها که غیر معمول باشد تاکنون اتفاق نیافتاده و این اعتراض هم ابتر مانده چرا که مردم ایران همانند گذشتگان خود اعتقاد دارند که بهترین روش برای بر طرف کردن کاستی ها در جامعه حرکت در مسیر اسلام ناب محمدی و اصلاحات در چهارچوب نظام مقدس اسلامی با در نظر گرفتن تمامی اصول و ارزش های این نظام است.

البته لازم به ذکر است که خانم عبادی که از ینگه دنیا توصیه هایی برای اعتراضات مسالمت آمیز به ملت ایران می کند زمانی که در ایران بود در درون خانواده خود اعتراضات به حق همسر خود را با روش های کاملا خشونت آمیز و با مشت و لگد و گاز گرفتن رفع و رجوع می کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. ناندان تر، بی سوادتر، مغرض تر، چاخان تراز مخالفان جمهوری اسلامی من هیچ کجا ندیدم. قصد من ناسزا گفتن نیست. واقعا دشمنان جمهوری اسلامی نه شخصیت شان کار می کند و نه عقلشان.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme