https://telegram.me/empireoflies

پیشرفت‌های چشمگیری در تجهیزات دفاعی داشته‌ایم؛ دشمن مجبور به عقب‌نشینی شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری بعد از ظهر امروز در آئین الحاق هواپیما‌های بال ثابت و دوزیست آب‌نشین به نیروی دریایی سپاه که در بندرعباس برگزار شد، اظهار داشت: روند بالا بردن توان نیروی دریایی و دیگر نیرو‌های سپاه توقف‌ناپذیر است و الحاق این پرنده‌های آب‌نشین به نیروی دریای سپاه در همین راستاست.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم در کشوری امن، آزاد، مستقل، آرام و پیشرفته زندگی کنیم، باید قدرتمند باشیم و دستاورد‌های نظام جمهوری اسلامی ایران برای این کشور اقتدار را به همراه داشته است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: قدرت‌های سلطه‌طلب جهان هنوز هم از آرمان‌ها و رویاهایشان دست برنداشته‌اند و مدام در حال توطئه، فتنه‌انگیزی و برنامه‌ریزی علیه جمهوری اسلامی ایران هستند.

سرلشکر جعفری تصریح کرد: باید در برابر این توطئه‌ها هوشیار باشیم و اکنون با تکیه بر توان داخلی توانسته‌ایم قدرت بازدارندگی را در کشورمان ایجاد و دشمن را به شکست و عقب‌نشینی وادار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: توان نیرو‌های مختلف سپاه پاسداران اعم از دریایی، زمینی و هوافضا روز به روز در حال افزایش است و با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی توانسته‌ایم پیشرفت‌های چشمگیری در عرصه تجهیزات دفاعی داشته باشیم.

 چهار فروند هواپیما‌ی بال ثابت و دوزیست آب نشین به توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرعباس ملحق شد.

این هواپیما‌ها از جمله هواپیما‌های دو موتوره سری LA-۸، با قابلیت‌های گوناگون گشت و شناسایی، پشتیبانی، امداد و نجات، آتشنشانی و ترابری دریایی است.

توانمندی فرود در آب، حرکت درآب مانند شناور تندرو و انجام تمام عملیات‌های پروازی در ارتفاع‌های گوناگون از دیگر قابلیت‌های این هواپیماهاست.

این هواپیما‌ها به علت بهره‌مندی از این قابلیت، به پرندگان دو زیست و آب‌نشین مشهور هستند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روند افزایش توان و قدرت نیرو‌های مختلف سپاه را توقف ناپذیر دانست.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme