https://telegram.me/empireoflies

پیروان اسکاتلندیارد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغساعت ۱۶:۲۰ به وقت لندن است. چهار جوان سیاه پوش درحالی‌که شعارهایی علیه مقامات کشور ایران و لعن عایشه، ابوبکر، عمر و عثمان سر می‌دهند وارد سفارت ایران شدند.

این افراد با در دست داشتن چماق و قمه پرچم ایران را شکسته و پرچم گروهک خود را به نمایش در می‌آورند.
ابتدا همه فکر می‌کنند داعش به سفارت حمله کرده اما وقتی صدای شعارهای آنان دقیق به گوش می‌رسد، نوع گروهک و وابستگی‌شان سریع نمایان می‌شود.

تعداد اندکی از طرفداران فرقه شیرازی یا همان شیعه انگلیسی با حمایت دولت این کشور توانستند
چند ساعتی نظرها را به خود جلب کرده  و عرض اندام کنند. هرچند که رسانه‌های جهانی نسبت به این موضوع سکوت کردند و هیچ واکنشی به این اقدام نشان ندادند اما سایت‌ها و شبکه‌های وابسته به این فرقه حمله به سفارت ایران را به‌صورت زنده پوشش دادند.

 حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس در همان زمان در توییتر خود نوشت: متعرضان فقط روی بالکن بیرونی ساختمان سفارت بوده و در محاصره پلیس هستند. همکاران همه در داخل سفارت در آرامش و امنیت هستند.
البته پلیس انگلیس در برخورد و جلوگیری از ورود مهاجمان تعلل داشت و همین موضوع باعث اعتراض آقای عراقچی شد و او بلافاصله پس از وصول خبر تعرض به سفارت ایران در لندن، مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران را به نیکلاس هاپتون سفیر انگلستان در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات‌های کشورمان در لندن و برخورد فوری پلیس با مهاجمان شد.

فردای آن روز نیز سفیر انگلیس در تهران به وزارت خارجه احضار و مراتب اعتراض ایران به این اقدام اعلام شد. او نیز در توئیتر تأثر خود را از اتفاق روز جمعه اعلام کرد و نوشت که امنیت دیپلمات‌ها برای بریتانیا اهمیت زیادی دارد.
پس از دو روز از این ماجرا نیز سفیر کشورمان در لندن از سوی عناصر فرقه شیرازی تهدید به قتل می‌شود. بعیدی‌نژاد در توییتر خود نوشت: حسین مرعشی قزوینی از اصحاب جریان شیرازی ضمن وارد آوردن اتهاماتی، وی را علنی به قتل در لندن تهدید کرده است.

در دهه ۸۰ اتاق فکری در انگلیس شکل گرفت که یکی از تئوریسین‌ها در این جلسات پیشنهاد داد برای مقابله با حکومت شیعه در ایران باید یک حکومت شیعه را علم کرد تا شیعه توسط شیعه از بین برود.

آیت‌الله شیرازی معروف به میرزای کوچک، پسری داشت به‌نام سید هادی. وی نیز ۴ پسر به‌نام‌های حسن، محمد، صادق و مجتبی داشت. محمد در نجف ادعای مرجعیت داشت اما چند نفر از علمای نجف مرجعیت او را تائید نکردند.

بعد از شهادت محمد صدر در عراق، محمد شیرازی توقع داشت امام ایشان را مرجع عراق معرفی کرده و از او حمایت کند که این طور نشد. لذا به کویت رفت. بعد از انقلاب و بعد از رحلت امام؟ره؟ به ایران آمد و در قم ساکن شد اما با ورودش به ایران دست به اقدامات  تفرقه آمیز زد که سبب شد تا سال ۸۰ در حبس خانگی باشد و پس از آنکه از دنیا رفت، برادرش سید صادق جای او را گرفت. همین اتفاقات باعث شد جریان مزبور توسط اتاق فکر لندن برای مقابله با حکومت شیعی ایران انتخاب و سید صادق در ایران و برادرش مجتبی در کویت با حمایت مالی دولت بریتانیا فعال شدند که امروز بیش از ۱۵ سایت در اینترنت و بیش از ۱۵ شبکه ماهواره‌ای در خدمت این فرقه است.

این‌گونه شد که جریان شیرازی با حمایت مالی انگلیس تخم نفاق را بین مذاهب اسلامی پاشید و با توهین به مقدسات اهل سنت، آتش کدورت بین سنی و شیعه را شعله‌ور کرد.

یکی از ویژگی‌های جریان شیرازی، تکفیر است. علما و مراجع بسیاری مانند مرحوم حضرت آیت‌الله العظمی بهجت (ره) توسط این افراد تکفیر شده‌اند؛ جریانی که در مقابل مقام معظم رهبری، هفته وحدت را به هفته برائت نام‌گذاری کرده است.

از همین روی بود که رهبر انقلاب از تهدیدی به نام «تشیع انگلیسی» پرده برداشتند. تشیعی که از لندن و با حمایت سرویس‌ اطلاعاتی این کشور حمایت و ترویج می‌شود تا محصول «تفرقه» را در کشورهای اسلامی برداشت کند.
تشیع انگلیسی، شعبه‌ای از اسلام آمریکایی است؛ فرقه‌ای که با شهادت و جهاد نسبتی ندارد. بی‌خطر برای طاغوت و ظالمین و از کنار آمریکا و اسرائیل نیز با سکوت عبور می‌کند. «شیعه انگلیسی» ترجیح می‌دهد بر پیکر خونین امام حسین ؟ع؟ گریه و مویه کند تا در رکاب پسر رسول خدا کشته شود. تشیع انگلیسی هدفش حرکت در مسیر اصلاح دین رسول خدا نیست و تنها بر تفرقه و اختلافات تأکید دارد. تکفیر می‌کند. ناسزا می‌گوید. به مقدسات سایر مسلمانان توهین می‌کند و به تنها حکومت شیعی جهان می‌تازد.

اما عده‌ای در داخل که همیشه بلندگوی منافع غرب در کشور هستند این حادثه حمله به سفارت ایران را با حادثه حمله به سفارت انگلیس در ایران مقایسه و به جای انتقاد از عملکرد پلیس لندن، حمله‌کنندگان به سفارت لندن را مورد سرزنش قرار دادند اما گویا فراموش کرده‌اند که از اول انقلاب اسلامی تا کنون سفارت ایران در لندن چندین بار مورد حمله و هجوم مخالفان نظام جمهوری اسلامی قرار گرفته است.

در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۵۹ سفارت ایران توسط عده‌ای که خود را گروه الشهید از طرفداران خودمختاری خوزستان می‌نامیدند به اشغال درآمد که این اشغال ۶ روز  به طول انجامید. این ماجرا در نهایت با دخالت نیروهای ویژه بریتانیا (‌آ. اس. اس) در روز ۱۵ اردیبهشت و با کشته‌شدن ۵ نفر و دستگیری یک نفر از اشغالگران و آزادی ۲۶ گروگان به پایان رسید.
در فاصله اشغال سفارت و حمله نیروهای پلیس به داخل ساختمان، گروگان‌گیران چند نفر از جمله یک کارمند شبکه خبری بی.بی.سی، یک توریست پاکستانی، یک خانم منشی سفارت، یک خبرنگار سوری و یک خانم مسوول روابط عمومی سفارت را آزاد کردند.

در میان گروگان‌های باقی‌مانده نیز دو دیپلمات ایرانی به‌نام‌های عباس لواسانی (وابسته مطبوعاتی) و علی اکبر صمدزاده، شهید و غلامعلی افروز کاردار و علی دادگر مترجم محلی سفارت نیز توسط گروگان‌گیران مسلح زخمی شدند.

با شهید شدن لواسانی، بالاخره ماموران انگلیس پس از ۶ روز مماشات عجیب به محل هجوم برده و در عملیاتی که فقط۱۱ دقیقه به طول انجامید، چهار نفر از تروریست‌ها را کشته و گروگان‌ها را آزاد کردند.

همچنین در ۲۴ بهمن ماه سال ۹۳ گروهی از عناصر ضد انقلاب، فتنه‌گران و سلطنت طلبان به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن تعرض کرده و به خرابکاری اقدام کردند.

۲۲مهرماه سال جاری نیز در روز تعطیلی اداری دو نفر از طرفداران سازماندهی شده‌ گروه خود ساخته‌ای موسوم به «ری استارت» به سفارت ایران در لندن حمله می‌کنند.

اما غرب که همیشه در دشمنی با نظام اسلامی در خطا بوده است این‌بار نیز دشمنی آنان سبب تقویت وحدت شیعه و سنی، این استراتژی اصلی نظام جمهوری اسلامی شد که همگان و به‌خصوص مسلمانان سنی بدانند که افراطی‌های متعصب، دشمن نظام هستند و نه بخشی از آنان.

انتهای پیام/صبح نو

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

ساعت ۱۶:۲۰ به وقت لندن است. چهار جوان سیاه پوش درحالی‌که شعارهایی علیه مقامات کشور ایران و لعن عایشه، ابوبکر، عمر و عثمان سر می‌دهند وارد سفارت ایران شدند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme