https://telegram.me/empireoflies

پیام رضی؛ زندگی برای زن، سگ و شراب !

به گزارش «امپراتوری دروغ»، پیام رضی متولد ۲۴ خرداد ۱۳۶۰ در تهران است. وی در یک خانواده مرفه ، غیرمذهبی و اهل موسیقی و فیلم متولد شد و در واقع از همان ابتدا نیز زمینه مذهبی در وی وجود نداشت.

او دوره متوسطه را در دبیرستان نمونه دانشمند تهران گذراند و سپس در مقطع کارشناسی رشته معماری دانشگاه آزاد تهران درس خواند.

پیام رضی پیش از آنکه به رادیو فردا بپیوندد، به حوزه تلویزیون و سینما علاقه داشت و در کارهای مختلف از تدارکات و پذیرایی گرفته تا دستیار کارگردان فعالیت می‌کرد ، تا آنجا که به عضویت انجمن «فیلمسازان جوان ایران» درآمد. وی در فیلمهایی نظیر زائر، مادام و شمسی خانوم، مدل، آبی و مرد به عنوان دستیار کارگردان مشغول به کار بود. پس از این دوره بود که سودای خروج از کشور و زندگی در غرب به سر پیام رضی می‌افتد.

پیام-رضی-2ازین رو، از سال ۱۳۸۴ در مدرسه بین‌المللی سینمایی FAMU در شهر پراگ پذیرفته شده و در رشته کارگردانی سینما به تحصیل پرداخت. پیام سال ۱۳۸۶ از این مدرسه فارغ‌التحصیل شد و پس از آن ، دو فیلم کوتاه به نام‌های «حلقه‌های موازی» و «ارتش من» را در پراگ ساخت. در این زمان بود که پیام رضوی به طور موقت و سپس به صورت تمام وقت به رادیو فردا پیوست و به حوزه مربوط به خودش یعنی موسیقی مشغول به فعالیت شد.

پیام رضی در حال حاضر نیز مدیر بخش موسیقی رادیو فردا است و به اتفاق یک گروه چند نفره، هدایت بخش موسیقی این رادیو را به عهده دارد.

این روزها و پس از حدود ۱۰ سال خروج وی از کشور، پیام رضی انگیزه سابق برای کار در رادیو فردا را ندارد و روزمرگی ناشی از زندگی مادی روحیه او را افسرده کرده است. به همین دلیل به گفته برخی از همکارانش در صدد خروج از این رسانه و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور آلمان یا فرانسه است. البته وی شهر نیویورک را نیز به عنوان یکی از شهرهای مورد علاقه خود برای زندگی می‌پسندد.

پیام-رضی-3

پیام رضی از نظر اخلاقی مشکلات بسیاری دارد و هرازگاهی با دختری ارتباط دارد و هم‌خانه می‌شود.

وی اکنون در حالی ۳۴ مین سال زندگی خود را می‌گذراند که با دوست دختر اهل جمهوری چک خود به نام زانِتا (Žaneta) و سگ قهوه‌ای خود (که این حیوان را فرزند خود می‌داند) در شهر پراگ زندگی می‌کند.

پیام-رضی-4

وضعیت اخلاقی پیام رضی آنقدر وخیم است که برای نمونه در شامگاه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ خودروی وی در اثر استعمال زیاد مشروبات الکلی و عدم تعادل در حین رانندگی در خیابان‌های شهر پراگ توسط پلیس متوقف و پیام رضی چند ساعت را در بازداشتگاه گذراند.

نامبرده به تفکرات بودایی گرایش دارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme