https://telegram.me/empireoflies

پیام ربع به آمریکایی‌ها: به جای اقدامات دیگر به ما پول بدهید!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته‌های اخیر مقامات آمریکایی از برپایی اجلاسی در ورشو خبر دادند که یکی از موضوعات آن مقابله با فعالیت‌های ایران در منطقه است. در این مدت آمریکایی‌ها با کمک رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه تلاش کردند این کنفرانس را مهم جلوه داده و آن را با کنفرانس گوادلوپ مقایسه کنند و ادعا نمایند که این کنفرانس می‌تواند آغازی بر پایان نظام جمهوری‌اسلامی باشد.

در حالی که آمریکایی‌ها کنفرانس مذکور را بسیار مهم جلوه می‌دهند، اما کشور‌های بزرگ مانند روسیه، چین، هندوستان و حتی شرکای صمیمی آمریکا مانند اتحادیه اروپا، ژاپن، کره جنوبی، کویت، قطر و ترکیه نیز اعلام کرده‌اند در اجلاس ضد ایرانی ورشو شرکت نمی‌کنند. 

در این میان عناصر اپوزیسیون از سلطنت‌طلبان گرفته تا تروریست‌های بدنام منافق تمام تلاش خود را به‌کار گرفته‌اند تا با اردوکشی به ورشو و برپایی تجمعاتی، خود را به‌عنوان نمایندگان مردم ایران معرفی کرده و خواستار تحریم بیشتر و حتی حمله نظامی به ایران شوند. البته خبرهایی هم منتشر شده که نشان می‌دهد حضور عناصر اپوزیسیون در لهستان بهانه‌ای برای کاسبی برخی از سران اپوزیسیون بوده است.

«ربع پهلوی» که به‌سبب حاصل شدن از اسپرم «محمدرضا شاه» خود را محق در حاکمیت بر ایران می‌داند، با انتشار بیانیه‌ای با بیان اینکه دخالت غیرضروری ایران در منطقه دلیل تیره شدن روابط با دیگر کشورها است، عنوان نکرد که در زمان حکومت پدرش نیز نیروهای نظامی آمریکا برای اقدام در جهت منافع آمریکا در کشورهایی مانند عمان و آفریقا حضور نظامی داشتند و حتی در جریان جنگ ویتنام به آمریکایی‌ها کمک کردند.

فرزند ناکام شاه معدوم با ادعای اینکه ایران در امور داخلی کشورهای منطقه مانند سوریه و عراق دخالت می‌کند، به این نکته اشاره نکرد که غربی‌ها بخصوص آمریکایی‌ها از هزاران کیلومتر آنسوتر به منطقه خاورمیانه آمده و حق دخالت در امور داخلی کشورها را دارند، اما ایران حق ندارد منافع خود را تامین کند.

وی در پایان در ژستی وطن‌دوستانه با درخواست از آمریکایی‌ها برای حمله نکردن به ایران، از غربی‌ها خواست تا به‌جای استفاده از روش‌های سخت برای مقابله با جمهوری‌اسلامی، از مخالفان حکومت حمایت کنند. در واقع منظور ربع این بوده که جیب‌های او و اطرافیانش را پرتر کنند.

انتهای متن/

در هفته‌های اخیر مقامات آمریکایی از برپایی اجلاسی در ورشو خبر دادند که یکی از موضوعات آن مقابله با فعالیت‌های ایران در منطقه است. در این مدت آمریکایی‌ها با کمک رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه تلاش کردند این کنفرانس را مهم جلوه داده و آن را با کنفرانس گوادلوپ مقایسه کنند و ادعا نمایند که این کنفرانس می‌تواند آغازی بر پایان نظام جمهوری‌اسلامی باشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme