https://telegram.me/empireoflies
دروازه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ با انتشار پیامی از توجه ویژه رهبر معظم انقلاب به وی تقدیر و تشکر کرد.

پیام اینستاگرامی علیرضا بیرانوند به رهبر معظم انقلاب

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از آنکه رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای هیئت دولت عملکرد علیرضا بیرانوند را «کارستان» توصیف کردند، دروازه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ با انتشار پیامی از تمجید رهبر معظم انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

پیام اینستاگرامی علیرضا بیرانوند به رهبر معظم انقلاب

بیرانوند با انتشار کلیپی از سخنان رهبر معظم انقلاب درباره وی به همراه صحنه مهار پنالتی رونالدو نوشت:

“رهبر عزیزم توصیف خوشحالی ام در واژه‌ها نمی‌گنجد تمجید حضرتعالی مطمئنا قوت قلب برای ما در مسابقات آتی خواهد بود و بدون شک به همراه دیگر اعضای تیم ملی در آوردگاه‌های بین المللی با تمام توان و با جان و دل برای سربلندی ایران عزیزمان و خرسندی مردم تلاش خواهیم کرد. “

گفتنی است، چندی پیش رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت با بیان اینکه «بایستی تصویر دولت در چشم مردم، تصویر یک گروه توانا و کارآمدی باشد که دارند تلاش می کنند» مثالی از عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان می آورند: «شما ملاحظه کردید ما در بازی فوتبال امسال در مقابل اسپانیا گل خوردیم اما همه، تیم ما را تأیید کردند… گفتم: «کارتان عالی بود».مردم هم آمدند در خیابان‌ها در حالیکه گل خورده بودیم. چرا؟ چون خوب بازی کردند، چون همه دیدند که اینها در میدان تلاش کردند، عرق ریختند، ابتکار به خرج دادند، شجاعت به خرج دادند. دروازه‌بان با هوشمندی و فداکاری و سرعت عمل، یک کاری کرد که کارستان بود.»

ایشان در ادامه به تشریح این مثال برای عملکرد دولت پرداختند و فرمودند: «این را مردم وقتی ببینند از شما، برایتان شعار می دهند؛ به نفعتان شعار می دهند؛ این باید احساس بشود. ممکن است یک جا آدم نتواند مشکل را هم حل کند؛ [امّا] همین قدر که بدانند وارد میدان هستید و دارید تلاش می کنید و روز و شب نمی‌شناسید، این به مردم این پیام اقتدار را می دهد. باید احساس بکنند دارد کار می شود.»

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

دروازه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ با انتشار پیامی از توجه ویژه رهبر معظم انقلاب به وی تقدیر و تشکر کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme