https://telegram.me/empireoflies

پیامی به دختران خیابان انقلاب

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغراهپیمایی ۲۲ بهمن فرصتی بود تا برخی مردم به ویژه جوانترها همچون شبکه‌های اجتماعی خلاقیت‌ها و ابتکارات خود را در قالب پلاکاردهای دست‌نویس مقابل لنز دوربین‌های تصویربرداری و عکاسی به نمایش درآورند.

دست‌نوشته‌هایی که جنسش حرف دل بود. از هشدار به رئیس جمهور آمریکا گرفته تا مفسدان اقتصادی و نجومی‌بگیران؛ هرکسی با ذوق و سلیقه‌اش متنی را آماده کرده بود. یکی از سوژه‌های داغ در فضای مجازی برای انتقال پیامش به ترامپ استفاده کرده بود و دیگری پیامی برای دخترهای خیابان انقلاب داشت.

در بین راهپیمایان دختر بچه‌ای به رغم سن و سال کمش به مسئولان و مردم یادآور شده بود که جنگ امروز ما با آمریکا جنگ اقتصادی است؛ توصیه کرده بود با خرید کالای ایرانی می‌توانیم آمریکا را در این جنگ شکست دهیم.

 برخی هم ترجیح داده بودند پاسخ گزافه‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکا را خیلی کوتاه در سه کلمه خلاصه کنند:
«برو بمیر ترامپ»  

در جمع راهپیمایان بودند کسانی که هرچند گلایه‌هایی از وضعیت اقتصادی و معیشتی داشتند اما به عشق وطن به همراه خانواده‌شان به صحنه آمده بودند.

از آنجا که در طول ۳۹ سال پس از انقلاب مردم با بصریت همواره پیشتر از مسئولان در صحنه‌های مختلف حاضر بوده‌اند، اینبار هم مردم توصیه‌های خود را در پلاکاردهایی دست‌نویس به مسئولان گوشزد و اهداف دشمن را بار دیگر به مسئولان یاداوری کردند.

برخی هم به با لهجه شیرین و ساده محلی از ترامپ خواسته بودند دهانش را ببندد.

نسل چهار و پنجمی‌ها هم ماکت‌هایی از موشک ساخته بودند که بر روی آنها نوشته بود اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود.

دختربچه‌ای محجبه در میان راهپیمایان مقوایی در دست داشت که روی آن نوشته بودند من دختر خیابان انقلابم. نه، به بی‌حجابی فرمایشی.

یکی هم به مسئولان توصیه کرده بود که یادتان نرود با همدلی پیروز شدیم، فاصله طبقاتی را کم کنیم، گرگ‌ها در کمین انقلابند

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme