https://telegram.me/empireoflies

پیاده نظام استکبار با خلعت وهابیت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: آنگاه که شمشیرهای آخته از نیام، ندای «حکم فقط از آن خداست را سر می دهند» و بی‎آنکه میان خلق‎الله تمیز قایل شوند، کینه و عداوت وهابیتی است که تیغ خود را با خون بندگان خدایی که به دروغ از آن دم می‎زنند صیقل می‎دهند.

آنچه بدان اشاره کردیم، در وصف قرون بدوی و عصر تحجر انسانیت نیست، لیکن در شرح درنده‎ خویی‎ گروه‎های تکفیری و اذناب آل سعود است که در مناطق شام و کوفه امروزی از پی کین آل‎ الله بر مردم بی‎گناه منطقه روا  می‎دارند. وهابیت حکم به تکفیر تمام شیعیان می‎دهد و آنها را کافر، قتل ایشان را واجب و کشورشان را سرزمین کفر و جنگ می‎داند!

پیاده نظام استکبار با خلعت وهابیت/ هدف؛ نفاق بین شیعه و سنی
در ادامه، پای نوشته‎های مردی می‎نشینیم که نه از اهل تسنن است و نه جز شریعت تشییع، بلکه تنها از پشت پرده فرقه شیطانی وهابیت سخن به میان آورده است.
“پیری کانسا” استاد فرانسوی تاریخ،  در جدیدترین کتاب خود به نام “دکتر سعودی و آقای جهاد” موضوع تلاش خفت‎بار عربستان برای گسترش تفکر وهابیت را مطرح کرد.
بر اساس این کتاب، رژیم سعودی سالانه بیش از ۸ میلیارد یورو برای گسترش تفکر وهابیت هزینه می‌کند. این رقم ۳۲ برابر بودجه واتیکان برای گسترش تفکر مسیحیت است. بودجه واتیکان در سال ۲۰۱۵ نزدیک به ۲۴۵ میلیون یورو بود.
“پروفسور کانسا” در کتاب خود از جزئیات روابط خاندان سعودی و خانواده الشیخ پرده برداشت. این کتاب با افشای پشت پرده اقدام رژیم سعودی و تفکرات مخرب وهابی این خاندان می‌نویسد: سعودی‌ها بزرگترین گروه جنگجویان خارجی را تشکیل داده‌اند.
این گروه شامل بیش از ۵ هزار جنگجویی است که در جنگ علیه شوروی سابق در افغانستان مشارکت داشتند. همچنین ۱۵ نفر از ۱۹ تروریستی که حوادث ۱۱ سپتامبر را رقم زدند، سعودی بودند و ۱۱۵ نفر از ۶۱۱ زندانی گوانتانامو ملیت عربستانی دارند.
گردانندگان خاندان سعودی از خانواده افراط‌ گرای الشیخ حمایت مالی می‌کنند. هر بار که رژیم سعودی به غرب امتیازی می‌دهد، باید به خانواده الشیخ نیز که پشت پرده حکومت قرار دارد، قدرتی بدهد.
پیاده نظام استکبار با خلعت وهابیت/ هدف؛ نفاق بین شیعه و سنی
بیشتر بزرگان عربستان سعودی به خاندان الشیخ وابسته هستند که از نوادگان محمد بن عبدالوهاب، بنیانگذار فرقهٔ وهابیت می‌باشند. این بزرگان، با خانوادهٔ شاهی پیوند نزدیکی دارند.
پروفسور کانسا می‌افزاید: هم اینک سعودی‌ها با بیش از ۲۵۰۰ تروریست در صفوف داعش، با دولت سوریه در حال جنگ هستند. عربستان سعودی برای دهه‌ها منبع تبلیغات تفکر وهابیت به عنوان تفکری فرقه‌ای، زن ستیز، نژاد پرست و ضد اسلام‌ بوده است.  
اما در رابطه با مواضع مخرب عربستان سعودی در قبال جوامع اسلامی؛ “حمیدرضا آصفی” سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه و سفیر اسبق جمهوری اسلامی در فرانسه و امارات متحده عربی، به خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان گفت:
امروز وهابیت در میان حاکامان برخی از کشورهای منطقه ریشه گرفته که البته این موضوع از ملتهای تحت امر آنها مستثنی است، دو هدف عمده را تعقیب می‎کند. یکی از اهداف آن تخریب چهره اهل سنت غیر وهابی است، چرا که بسیاری از برادران اهل تسنن به عقاید شیعیان نزدیک هستند.  
پیاده نظام استکبار با خلعت وهابیت/ هدف؛ نفاق بین شیعه و سنی
وی با اشاره بر یکدلی مشی سیاسی – عبادی شیعه و سنی، در بیان دیگر  اهداف پلید وهابیت افزود: این فرقه ضاله به جد درصدد مقابله با اهل تشیع است و در این راه از هیچ اقدام وصرف هزینه‎ای  کوتاهی نمی‎کند.
آصفی در ادامه تصریح کرد: اصولا در کشورهای عربی که اکثریت اهل سنت هستند، وهابیت در پی ایجاد نفاق در بین آنها و جذب افرادی از شریعت تسنن برای مسلک شیطانی وهابی بر می‎آیند. 
دیپلمات اسبق کشورمان از تجربه خود در این رابطه طی دوران سفارتش در امارات عربی متحده و همچنین فرانسه سخن به میان آورد و گفت: در فرانسه بین شش تا هشت میلیون نفر از جمعیت مسلمانان زندگی می‎کنند و رژیم ریاض برای یار کشی و الحاق این اقوام در فرقه وهابی تلاش وافری را متحمل می‎شد. 
وی ضمن تأکید بر اقدامات خصمانه آل سعود در سایر کشورهای هدف علیه مسلمانان، رژیم عربستان سعودی را بعنوان اصلی‎ترین دشمن قاطبه مسلمانان جهان برشمرد.
پیاده نظام استکبار با خلعت وهابیت/ هدف؛ نفاق بین شیعه و سنی
آصفی در تبیین رویکرد ضد اسلامی رژیم ریاض می‎افزاید: امروز آل سعود عملا در حال ایفای نقش، بجای رژیم صهیونیستی در منطقه است.
سخنگوی پیشین وزارت خارجه کشورمان با اشاره بر مهمترین جنگها بین اعراب و اسراییل در دهه‎های اخیر ابراز داشت: در جنگ با حزب الله و نیز در نبرد ناجوانمردانه با مردم غزه، دولت غاصب تل‎آویو بر یاری رسانی اطلاعاتی و مستشاری دولت سعودی به صراحت اذعان داشته است.
وی تصریح کرد: البته بنده اطمینان دارم که جانیان صهیونیستی از کمکهای مالی حکام سعودی در این غائله بهره کافی را برده‎اند.
پیاده نظام استکبار با خلعت وهابیت/ هدف؛ نفاق بین شیعه و سنی
آصفی با بیان اینکه رژیم ریاض بشدت مشروعیت خود را در جهان اسلام و ورای آن از دست داده افزود: آل سعود به دنبال یک پایگاه برای خود بوده و با صرف مخارج هنگفت، در صدد ایجاد نوعی مشروعیت و اصطلاحا ابهام زدایی از سیاستهای وهابی خشن- تروریستی  و غیر انسانی خویش در منطقه است.
انتخاب بین دو هیچ!
پیاده نظام استکبار با خلعت وهابیت/ هدف؛ نفاق بین شیعه و سنی
سفیر سابق تهران در پاریس با اعلام اینکه دولت ایالات متحده در تمامی معادلات با عربستان همسویی داشته و دارد، گریزی بر انتخابات پیش روی آمریکا می‎زند و می‎گوید: در شبهای گذشته ما شاهد مناظره دوتن از نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا بودیم که من از آن بعنوان «انتخاب آمریکایی‎ها بین دو هیچ» یاد می‎کنم.
وی با اشاره بر بی‎توجهی دو حزب رقیب به مهمترین موضوع روز دنیا یعنی بحران یمن اظهار داشت: هیچکدام از کاندیدهای صحنه انتخاباتی آمریکا به کشتار و نسل کشی ددمنشانه مردم یمن توسط مزدوران سعودی نپرداختند. این موضوع بیانگر آن است که آمریکایی‎ها بر خلاف ادعای خود، دغدغه حقوق بشری نداشته و سکوت آنها حاوی همراهی و همدستی جنایات آل سعود  و جریان وهابیت در منطقه است.
پیاده نظام استکبار با خلعت وهابیت/ هدف؛ نفاق بین شیعه و سنی
آصفی خاطر نشان کرد: در یک نگاه کلان، عربستان سعودی با همراهی و مشایعت کاخ سفید و تل‎آویو در جهت تضعیف امت اسلامی چه شیعه و خواه اهل سنت گام بر می‎دارد.
چنگال وهابیون عصر جدید بر چهره شیعیان و اهل تسنن
پیاده نظام استکبار با خلعت وهابیت/ هدف؛ نفاق بین شیعه و سنی
روزنامه آمریکایی “هافینگتون‌پست” در گزارشی تحلیلی درباره رابطه وهابیت و گروه داعش آورده است: حتی اکنون مشخص است که نخبگان حاکم عربستان سعودی دچار دو دستگی شده‌اند. برخی مبارزه گروه تروریستی داعش علیه دولت‌های شیعی را تایید کرده و آن را جنگ بین شیعه و سنی می‎دانند؟!
اما سایر سعودی‌ها نسبت به داعش بیمناک‌ترند و تاریخ شورش اخوانی‌های وهابی علیه عبدالعزیز را یادآور می‌شوند؛ شورشی که نزدیک بود وهابیت و آل‌سعود را در اواخر دهه ۱۹۲۰ میلادی متلاشی کند. بسیاری از سعودی‌ها عمیقا درباره تئوری افراطی داعش نگرانند.
شوربختانه امروز ما شاهد پنچه‎کشی پیاده نظام استکبار و اعوان صهیونیسم با خلعت وهابیت بر چهره اسلام رحمانی و براردان سنی و شیعه  هستیم. امید است همان دودستگی که بدان اشاره شد خاندان سعودی را از بن و ریشه به هلاکت رساند تا جهان در پرتو نور منجی عالم بشریت، غایب ناظر بر زمانه ما، حضرت ولی عصر (عج) پر از عدل و داد شود؛ان‎شاالله.
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

رژیم کودک‎کش سعودی، سالانه بیش از ۸ میلیارد یورو برای گسترش تفکر وهابیت در جهان هزینه می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme