https://telegram.me/empireoflies

پیاده روی اربعین خار چشم رادیو فردا و مخاطبان خاصش!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در این چند سال اخیر که اقبال عمومی به شرکت در مراسم اربعین حسینی بیشتر شده و هر سال هم به کوری چشم دشمن باشکوه تر برگزار می شود و خواهد شد، چشمان بسته رادیو فردا و سایر رسانه های بیگانه این رستاخیز عظیم را ندید و انگار نه انگار که اتفاقی افتاده، با بی انصافی از کنار آن رد شده است. به خیال اینکه موجی است و به زودی خواهد گذشت. اما امسال باز سیل مشتاقان اهل بیت علیهم السلام خار چشم دشمنان شده و دنیا را در بهت و حیرت فرو برد. اکنون که دیگر توان نادیده گرفتن آن را ندارند و نتوانستند با تبلیغات منفی آن را کمرنگ کنند پس با فرومایگی سعی در تحقیر این حرکت بزرگ کردند از راهی دیگر.

رادیو فردا با انتشار خبری سعی کرد  از این سیل جمعیت در رسیدن به اهداف شوم خود سوء استفاده کند و نوشت:

وزارت کشور عراق از مقام‌های ایرانی به خاطر هجوم زائران ایرانی بدون روادید به یکی از مرزها، درگیری با مرزبان‌های آن کشور و آسیب زدن به موانع مرزی انتقاد کرده است وزارت کشور عراق می‌گوید «از نظر ما طرف ایرانی مقصر است، چراکه به وظایف و تعهدات خود، عمل نکرده است».

و ادامه داد: یک مقام محلی به خبرگزاری رویترز گفته است شمار ایرانیانی که از مرز «زرباطیه» (سوی دیگر مرز مهران در خاک عراق) به طور غیرقانونی وارد شده‌اند از «نیم میلیون نفر فرا رفته است».

به این ترتیب اول اینکه به خیال خود از این ازدحام که همیشه در راهپیماییها سعی می کند آن را در حد چند صد نفر و هزار نفر نام ببرد، وقتی قرار است از هجوم و درگیری سخن بگوید یکهو جمعیت صدهزار نفر و نیم میلیون نفر می شوند. دوم اینکه با این گزارش از افشای اختلاف بین ایران و عراق در پوست خود نمی گنجد تا آنجا که نمی تواند این شادی را پنهان کرده می گوید:

“انتقاد وزارت کشور عراق از مقام‌های ایرانی و رخدادهای پیش‌آمده، امری کم‌سابقه به شمار می‌رود؛ تهران از دولت مرکزی عراق حمایت می‌کند”.

گاهی این نکته به ذهن می رسد که چطور رادیو فردا می تواند این حقیقت روشن را باور نکرده و در مقابل آن بایستد. مگر مخاطب رادیو فردا کیست که این پنهانکاری و دین ستیزی آشکارش را می پذیرد و دم بر نمی آورد؟ مگر اینها قائل به آزادی بیان و مذهب نیستند؟ مگر هر روز و شب سنگ اقلیتهای ضاله ای چون بهایی و صوفی را به سینه نمی زنند؟ پس چرا با اسلام سر جنگ دارند که نه تنها یک اقلیت نیست بلکه یک میلیارد پیرو دارد؟
بد نیست با خواندن تعدادی از پیامهای مخاطبان رادیو فردا پی به شخصیت و عقیده آنها برد تا روشن شود که رادیو فردا با دلخوشی به کدام قشر افراد و با چه اندیشه ای، هنوز امیدوار است و دست از دروغگویی و سیاهنمایی بر نمی دارد:
(با عرض پوزش از انتشار این زیاده گویی ها)

توسط: فرامرز از: کرج
۱۰ ۰۹ ۱۳۹۴ ۱۶:۰۹
با سلام شش نفر دوستان من رفته اند. بلیط رفت و برگشتشان مجانیست به علاوه هر کدام سیصد و سی دلار هم گرفته اند . خواب و خوراکشان نیز رژیم تضمین کرده.
توسط: نام مستعار
۱۰ ۰۹ ۱۳۹۴ ۱۵:۰۰
هه! ملتی که حتی قهرمانها و اسطورهاش وارداتی اند.
توسط: فرید
۱۰ ۰۹ ۱۳۹۴ ۱۴:۱۱
مردمی غرق در جهل و نادانی
توسط: آزاده
۱۰ ۰۹ ۱۳۹۴ ۱۳:۱۷
بیچاره ملت عراق که اینچنین سرزمین شان زیر سم خوکان لگد مال می شود! ”

انتهای پیام/رادیو دیروز

رادیو فردا از خشم خود و مخاطبان خاصش از رستاخیز اربعین حسینی پرده برداشت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme