https://telegram.me/empireoflies

پژوهشگر ایرانی زندانی در آمریکا: وضعیت زندان‌های آمریکا بسیار خشن و وحشتناک است!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغخبرگزاری ایرانشهر از ارگان های خبری جریان اپوزیسیون گزارش داده  عرفان قانعی فرد پژوهشگر روابط بین الملل و تاریخ خاورمیانه که از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۴ به امریکا رفت و آمد داشته پس از بیش از ۱۵۰ روز بازداشت در زندان ICE شهر الپاسو، اقدام به اعتصاب غذا کرده است.

این خبرگزاری اعلام کرده که وی از داخل زندان با آنها گفت و گو کرده و جرمش را اشتباه در مدارک مهاجرتی و سفر به خارج از امریکا عنوان کرده اند.

به گفته قانعی فرد «وضعیت بسیار خشن و وحشتناک زندان، نگهداشتن طولانی و غیرقانونی وی در زندان، بی توجهی کامل و عدم پاسخ گویی ICE، عدم رعایت حقوق بشر، عدم بی طرفی قاضی و مخالفت غیرقانونی او با انتقال وی به لس آنجلس، بلاک کردن تلفن وی و عدم امکان تماس با پدر، مادر و خانواده» از جمله مشکلاتی است که او با آنها دست به گریبان است.

به ادعای خبرگزاری ایرانشهر از روز چهارشنبه دوم اگوست ۲۰۱۷ دست به اعتصاب غذای خشک زده است و هم چنین در این مدت به دلیل سوتغذیه و عدم امکان درمان ۲۶ کیلو از وزن خود را از دست داده است.

وی در این هفته در نامه هایی به اف بی آی، سیا، سنا، کاخ سفید و پنتاگون از وضعیت زندان شکایت کرده است.

انتهای پیام/

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

به ادعای خبرگزاری ایرانشهر وی از روز چهارشنبه دوم اگوست ۲۰۱۷ دست به اعتصاب غذای خشک زده است و هم چنین در این مدت به دلیل سوتغذیه و عدم امکان درمان ۲۶ کیلو از وزن خود را از دست داده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme