https://telegram.me/empireoflies

پَته فخرآور روی آب آمد!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد اختلاف و درگیری بین عناصر و گروه‌های مختلف مخالفان جمهوری‌اسلامی و ضدانقلاب هستیم. شکاف و اختلاف بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون به حدی است که هر روز علیه یکدیگر به افشاگری دست زده و زیرآب همدیگر را می‌زنند.

پس از تبلیغات روزهای اخیر «امیرعباس فخرآور» درباره برگزاری کنفرانسی در کنگره آمریکا با حمایت مقامات آمریکایی، انتقادات بسیاری به او شد که چرا برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی ایران، اینقدر علنی از خارجی‌ها کمک می‌گیرد. بسیاری از عناصر اپوزیسیون او را فریب‌کار و شارلاتانی می‌دانند که در پی مطرح کردن خود است.

در این باره، «امید شریفی دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد در صفحه فیسبوک خود با انشتار ویدئویی از حضور خود در پارلمان سوئد، نوشت: “دیشب ویدیویی را از امیر شالارتان (فخرآور) دیدم و متوجه شدم چقدر مردم ما ناآگاه هستند و رفتن زیر پست این فرد لایک هم زدند … برای همین دیگر طاقت نیاوردم و امروز رفتم پارلمان سوئد تا به شما نشان بدهم گرفتن سالن‌های دولتی در سوئد و گفتگو کردن و جلسه گذاشتن با سیاسیون کشورهای اروپایی مانند آب خوردن است …”

«امید دانا» درباره کلاه‌برداری و شارلاتانی فخرآور، پته‌اش را روی آب آورد و افزود: “یکی از دوستان به من گفته بود امیر شالارتان گفته سالن‌های کنگره آمریکا را نمی‌توان اجاره کرد در حالی که مانند آب خوردن می‌شود هر سالنی را بخواهید اجاره کنید. پیشتر نیز وطن‌فروشانی که میخواهند طرح فدارلیزه کردن ایران را اجرا کنند در پارلمان سوئد جلساتی را برگزار کردند. از جمله شهریار آهی، احمد باطبی، علیرضا نوریزاده، محسن سازگارا. دوستان عزیزم در شان من، اینجور شارلاتان بازی‌ها نیست و اگر من می‌خواستم، می‌توانستم هر روز با یک نماینده سوئدی و اروپایی عکس بگیرم، عکس گرفتن با دولتمردان و دولت زنان بیگانه نه تنها افتخاری ندارد بلکه خیانت محسوب می‌شود. امیدوارم این فیلم اندکی شما عزیزان را بیدار کند و اینقدر به شارلاتان ها بها ندهید … وقتی مردم را ساده و احمق فرض می‌کنند به دروغ‌هایشان ادامه می‌دهند …”

این سخنان در واکنش به انتشار تصاویر متعدد «امیرعباس فخرآور» از درون کاخ سفید و کنگره آمریکا و منتشر شدن عکس‌های فخرآور با مقامات آمریکایی ابراز شد.

چند روز پیش «نازنین زرین‌کلاه» هم در واکنش به شارلاتان‌بازی‌های فخرآور، با انتشار تصویری از حضور خود در پارلمان سوئد، تصریح کرده بود که عکس یادگاری گرفتن با بسیاری از مقامات کشورهای غربی موضوع عجیبی نیست و حتی اگر فردی کمی پیگیری کند، می‌تواند با رئسای جمهور این کشورهای هم عکس یادگاری بگیرد و فخرآور با انتشار اینگونه تصاویر به‌دنبال فریب مخاطبین خود است.

با این وضع، بار دیگر معلوم شده که فخراور همچون عملکرد گذشته خود با فریب مخاطبین ایرانی و مقامات آمریکایی از طریق یک نمایی کذایی، به دنبال مطرح کردن خود به عنوان مهمترین مخالف جمهوری‌اسلامی است، وگرنه در طول سالهای گذشته ده‌ها کنفرانس و نشست و میتینگ و … نتوانسته به کمک مخالفان جمهوری اسلامی بیاید.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد اختلاف و درگیری بین عناصر و گروه‌های مختلف مخالفان جمهوری‌اسلامی و ضدانقلاب هستیم. شکاف و اختلاف بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون به حدی است که هر روز علیه یکدیگر به افشاگری دست زده و زیرآب همدیگر را می‌زنند. پس از تبلیغات روزهای اخیر …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme