https://telegram.me/empireoflies

آغاز پویش «صدبرگ» برای کمک به دانش‌آموزان مناطق محروم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپویش صدبرگ با هدف حمایت تحصیلی و جمع آوری نوشت افزار برای دانش‌آموزان مناطق کمتر توسعه یافته آغاز به کار کرد.

پویش صدبرگ با هدف حمایت تحصیلی و جمع‌آوری نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق کمتر توسعه یافته آغاز به کار کرده است.

این حرکت که با هم افزایی و مشارکت جمعی از دغدغه‌مندان مسئولیت اجتماعی آغاز به فعالیت کرده و در نظر دارد کمک‌ها و حمایت‌های مردمی را جمع و ضمن نیازسنجی این هدایا را به دانش‌آموزان مستعد مناطق صعب‌العبور و کمتر توسعه یافته کشور برساند.

این پویش با شعار صدبرگ؛ هر نفر یک برگ حاوی پیام مشارکت و تحقق این حمایت از محل کمک‌های خرد و کلان مردمی بوده و تمام حمایت‌های جمع شده را صرف خرید نوشت افزار تولید داخل با طرح‌های قهرمانان ملی و شخصیت‌های برجسته ایرانی و اسلامی کرده است تا اهداف حمایت از تولید ملی و نیروی کار ایرانی را نیز محقق کند.

مهمترین رویکرد این پویش نگاه امیدوارانه به کودکان این مناطق بوده و باور داریم با حمایت مؤثر از این دانش‌آموزان نسلی فرهیخنه و نام‌آور برای آینده ایران تربیت کنیم که اتفاقات بزرگی را برای ما رقم خواهند زد.

هنرمندان، ورزشکاران و شخصیت‌های برجسته فرهنگی از همراهان این پویش خواهند بود. همچنین هموطنان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری*۷۶۷*۱۱# یا درگاه پرداخت اینترنتی نسبت به اهدای حمایت‌های خود اقدام کنند.

غرفه مرکزی پویش صدبرگ از تاریخ ۱۴ شهریور به مدت ۱۸ روز در نمایشگاه ایران نوشت واقع در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان آماده ارائه خدمت و دریافت حمایت و هدایای هموطنان عزیز است.

انتهای پیام/تسنیم

پویش صدبرگ با هدف حمایت تحصیلی و جمع آوری نوشت افزار برای دانش‌آموزان مناطق کمتر توسعه یافته آغاز به کار کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme