https://telegram.me/empireoflies

پوشش نامناسب سلطنت‌طلبان صدای خبرنگار BBC را درآورد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش برگزاری مراسم سالگرد «محمدرضا پهلوی» آخرین شاه تاریخ ایران در قاهره، با حواشی زیادی همراه بود. یکی از این حواشی پوشش و رفتار شرکت‌کنندگان ایرانی این مراسم بود که حتی صدای برخی از عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه را نیز درآورد.

«مهرداد فرهمند» خبرنگار شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» در صفحه توییتر خود با انتقاد از پوشش نامناسب شرکت‌کنندگان مراسم مذکور بخصوص زنان، نوشت: “نقدی که بر برخی ایرانیان شرکت کننده در مراسم رواست، بی توجهی به آداب مراسم است. خانمهایی ایرانی در این مراسم دیده ام که گویی به کنار دریا آمده اند. حال آنکه حتی پاملا اندرسون و الکسیس تگزاس هم وقتی به چنین مراسمی می روند، لباس درخور مراسم را به تن می کنند. بگذریم از اینکه مراسم در مسجدی مهم برپا می شود که برای مردم مصر بسیار محترم است.

خبرنگار بی‌بی‌سی در ادامه نوشت:‌ “در هیچ عبادتگاهی، از مسجد گرفته تا کلیسا و حتی پرستشگاه بوداییان و هندوها و سیکها و اماکن مقدس یهودیان، کسی را با چنین پوششی راه نمی دهند (من به همه این اماکن رفته ام و بر اساس تجربه شخصی می نویسم). باز هم معرفت مصریهاست که هیچ نمی‌گویند. حتی وقتی این هم میهنان با چنین ظاهری در شبستان بزرگ بلند بلند می خندند و از این طرف به آن طرف می دوند و عکس می گیرند، آن هم در حالی که ملت دارند نماز یا قرآن می خوانند، دم بر نمی آورند.

«محمد منظرپور» خبرنگار سابق شبکه‌های «صدای آمریکا» و «بی‌بی‌سی» و کنونی «ایران اینترنشنال» هم در واکنش به پوشش نامناسب سلطنت‌طلبان در مراسم سالگرد شاه، توییت کرد: “اخه این چه میهن‌پرستیه که با مایو رفته بزرگداشت شاه فقید؟!”

 

انتهای متن/

چند روز پیش برگزاری مراسم سالگرد «محمدرضا پهلوی» آخرین شاه تاریخ ایران در قاهره، با حواشی زیادی همراه بود. یکی از این حواشی پوشش و رفتار شرکت‌کنندگان ایرانی این مراسم بود که حتی صدای برخی از عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه را نیز درآورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme