https://telegram.me/empireoflies

پوشش تظاهرات یک نفری و سانسور تجمعات صدها هزار نفری در رادیوفردا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهمزمان با اغتشاش عده ای خائن ضد وطن و ضد انقلاب که در نقش داعی های وطنی ظاهر شده اند، جمعیت فراوانی از مومنین نیز در دفاع از حکومت ضمن نقد داشتن به گرانی ها -که دولت یا توان مقابله با آن را ندارد و یا در آن دست دارد- برگزار گردید.

رادیو فردا تقریبا یک جمله هم در این مورد خبر تهیه ننمود تا خود در پراگ نشسته دلارهای کثیف سازمان سیا را خرج زنباره گی مردان تحریریه و فحشاء زنان تحریریه کند، و در قمارخانه ها پول ها را دوچندان کنند یا بر باد دهند و مخاطب بی نوا را به میانه خیابانها هرچه بیشتر بکشند و بیشتر از آنان کشته بسازند.

اما رادیوی کوری که تجمعات چندین روز اخیر و در مقیاش چند ده برابر و حتی چند صد برابر اغتشاشات را نمی بیند، یک افغانی معترض در کابل را مورد نوازش قرار داده از وی خبر تهیه می کند تا وانمود کند اعتراضات به خارج از ایران هم کشیده شده است.

یک فرد افغان در حالیکه پرچم زمان شاه ایران را در دست دارد شعارهایی علیه سپاه و رهبری می دهد. همانهایی که تازه داعش را و ریشه اش را خشکاندند. و سوزش های اخیر همه و همه در اثر همان است ولاغیر.
این است عدالت رسانه ای در رادیو فردا. رادیوی آزادی که آزادی اش از نوع آمریکایی است.

برای مخاطب این رادیو فقط باید تاسف خورد و بس. کوری عصا کش کوری دگر شود!

انتهای پیام/رادیو دیروز

رادیو فردا فکر می کند مخاطب در غار زندگی میکند. از تجمع یک نفر با خودش خبر تهیه می کند و هزاران نفر را نمی بیند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme