https://telegram.me/empireoflies

پوست موز شبکه “من و تو” زیر پای “مسیح علی نژاد”+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشبکه من و تو در برنامه “ببین تی وی” از زبان مخاطبان خود به مسیح علی نژاد و فعالیت هایش پرداخت.

در این برنامه تعدادی از شرکت کنندگان درباره رفتارها و شخصیت مسیح علینژاد به اظهارنظر پرداختند.

یکی از این افراد گفت: اگر او دوست دختر من بود از پنجره بیرونش می انداختم، یعنی یکی از آدم هایی که روی مخ من است این است.

این شرکت کننده با اشاره به دورویی و تضاد رفتاری علینژاد گفت: آزادی یواشکی یعنی چی؟

شرکت کننده دیگر که یک زن بود، گفت: هرجایی قانونی دارد و زنانی که در ایران زندگی می کنند باید به قانون آنجا احترام بگذارند.

دانلود

به نظر نمی رسد این اظهارات امری تصادفی و تنها نقطه نظرات مخاطبان شبکه باشد بلکه حکایت از اختلافاتی دامنه دار دارد که تازه در آغاز راه است.

پیشتر شبکه من و تو با مسیح علینژاد به اختلافاتی در همکاری مشترک خود رسیده بودند که این پروژه از سوی مسئولان بالادستی (پنتاگون) برایشان تعریف شده بود.

این اختلافات زمانی به رسانه ها درز پیدا کرد که آرام بلندپز از مجریان و تهیه کنندگان سابق شبکه من و تو طی ویدئویی درباره آنها صحبت کرد.

آرام پز در تشریح این وضیعت گفته بود: همه به او کمک کردند اما وقتی کار را دست گرفت همه چیز را فراموش کرد.

ظاهرا در این پروژه معصومه قمیکلایی با دور زدن شبکه من و تو، مبلغ کامل قرارداد را از منابع بالادستی دریافت می کند و از شبکه من و تو رفته و به استخدام رادیو فردا و صدای آمریکا دو رسانه رسمی سازمان سیا در می آید.

در نهایت بلندپز با اشاره به شخصیت فرصت طلب، شیاد، نان به نرخ روزخور و ناسپاس علینژاد از اینکه به او میدان داده، اظهار پشیمانی می کند.

دانلود

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

اختلاف بین شبکه من و تو و مسیح علینژاد از زبان مخاطبان شبکه عیان شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme