https://telegram.me/empireoflies

پناه بردن ستاره مشهور هالیوود به قرآن+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: انتشار تصاویری از یک ستاره هالیوودی که قرآن در دست دارد در رسانه های غربی خبرساز شد.

«لیندسی لوهان» در حالی‌ که یک نسخه از ترجمه انگلیسی قرآن کریم را در دست داشت در “محله بروکلین” نیویورک دیده شده است و این گمانه را تقویت کرد که وی پس از مطالعه در عرفان یهودی و مسیحی، جذب اسلام شده است.

پناه بردن ستاره مشهور هالیوود به قرآن کریم + عکس
لوهان که در کودکی با آموزه‌های مسیحی کاتولیک آشنا شده سال گذشته در مصاحبه با رسانه‌های آمریکایی خود را دارای شخصیتی روحانی و معنوی دانسته است.

همچنین در گذشته هم خبرهایی در مورد حضور این بازیگر در حلقه‌های درس معتقدات یهودیت ارتدکس منتشر شده است.

این بازیگر زن آمریکایی همچنین گفته است که به صورت مستمر نماز می‌خواند و به تأمل می‌پردازد و او ایمان دارد که نیرویی بزرگ‌تر از آن هم در جهان وجود دارد.

روزنامه انگلیسی دیلی میل گزارش داده است که چندی پیش در حساب اینسنتاگرام لیندسی لوهان هم تصاویری از آیات قرآن با ترجمه انگلیسی منتشر شده است؛ مانند تصاویر زیر:

پناه بردن ستاره مشهور هالیوود به قرآن کریم + عکس

شایان ذکر است این بازیگر سرشناس و ٢٨ ساله آمریکایی در حال حاضر طبق رأی یک دادگاه در حال گذراندن محکومیت خدمات عام المنفعه در یک مرکز خدمات اجتماعی در بروکلین است. وی به دلیل مصرف الکل و مواد مخدر در حین رانندگی محکوم شده است.

پیش از این تعداد دیگری از هنرمندان و ورزشکاران غربی که گرفتار مظاهر پر زرق و برق اما فاسد جوامع خود شده بودند نیز به قرآن کریم و معنویت اسلام پناه آورده اند.

انتهای پیام/ابنا

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme