https://telegram.me/empireoflies

پلیس آمریکا به سوی فاشیسم حرکت می‌کند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «جودی ایوانز» فعال سیاسی آمریکایی در حاشیه کنفرانس ضد جنگ موسوم به “فراتر از جنگ” در واشنگتن در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، تاکید کرد: من اینجا در کنفرانس “فراتر از جنگ” هستم زیرا نیاز داریم که فراتر از جنگ حرکت کنیم و افراد زیادی هستند که ایده های خود را درباره اینکه چگونه به سوی جهانی به دور از جنگ حرکت کنیم، مطرح می نمایند و ایده ای که من ارائه می دهم آن است که ما باید اقتصادهای صلح بومی خودمان را رشد و ارتقا دهیم. ما اکنون در داخل یک اقتصاد جنگی زندگی می کنیم. این نوع اقتصاد، سرکوبگر و مخرب است و جنگ چنین اقتصادی را به خدمت می گیرد. ولی اگر تصور کنیم که می توانیم جنگ را بدون پایان دادن به جنگ اقتصادی، پایان دهیم، این مساله اتفاق نخواهد افتاد.

وی در ادامه تصریح کرد: یک اقتصاد صلح نیز وجود دارد. این یک اقتصاد مشارکتی، مراقبتی بر اساس روابط پررونق و انعطاف پذیر است. این یک اقتصاد غیر پولی است که بین ما در همه زمان ها با هدف ایجاد شرایط مناسب برای زندگی اتفاق می افتد. همه توجه و انرژی ما معطوف به هیولای اقتصاد جنگی شده و به این مساله توجهی نداریم که این اقتصاد جنگی چه مقدار از قدرت و توانایی ما را بلعیده است، چه مقدار از منابع باید رایگان باشد، منابعی که زمین در اختیار ما قرار داده، اکنون برخی افراد تصمیم گرفته اند تا این منابع را کمیاب اعلام کنند و آن را به ما بفروشند.

ایوانز گفت: امروز این شرایط در شهر شارلوت آمریکا در کارولینای شمالی در حال وقوع است، به خاطر سطح فقری که ما در این شهر ایجاد کرده ایم و سطح کمبود که در حال فشار آوردن به مردم است و به خاطر اینکه اجازه نظامی شدن شهرها را داده ایم.

ما به پلیسی که ظاهرا آموزش دیده، اجازه می دهیم تا مردم را به قتل برساند. پلیس آمریکا معمولا می گوید که به سیاهپوستان شلیک کرده به این دلیل که سیاهپوستان آمریکایی موجب عصبی شدن آنها شده اند.

ایوانز در ادامه مصاحبه خود با خبرنگار تسنیم در و واشنگتن افزود: آمریکایی ها باید برای حقیقت مبارزه کنند و همراه با حقیقت ایستادگی کنند، هرچند آمریکا سرزمین دموکراسی نیست. ما باید بیشتر از هر زمان دیگری با یکدیگر متحد باشیم، ما باید جوامع خود را گردهم جمع کنیم، ما باید درباره چیزهایی صحبت کنیم که در گفتگوهای عمومی چیزی درباره آن نمی شنویم و با یکدیگر ارتباطاتی داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات کنونی را حل و فصل کنیم.

این تحلیلگر آمریکایی در پایان اظهار داشت: من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر پلیس آمریکا به کشتار ادامه دهد ولی می دانم چیزی که در این شرایط اتفاق خواهد افتاد این است که پلیس در آمریکا به سوی فاشیسم پیش خواهد رفت چرا که مردم ترسیده اند، مردم اتفاقات را نظاره می کنند، مردم آمریکا مورد بدرفتاری قرار گرفته اند، هیچ حق و حقوقی ندارند و عزت آنها گرفته شده است.

دانلود

انتهای پیام/

یک نویسنده و فعال سیاسی آمریکایی بر این باور است که پلیس و نیروهای انتظامی آمریکا به سوی فاشیسم حرکت می‌کند چرا که به پلیس اجازه می‌دهد تا سیاهپوستان آمریکایی را به قتل برساند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme