https://telegram.me/empireoflies

پشیمانی که دیگر دیر شده است/ گلشیفته: برهنه عکس نمی‌گیرم+تصویر

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گلشیفته فراهانی در یکی از تازه‌ترین مصاحبه‌های خود با «فرانس اینتر» به نوعی پذیرفت که برهنه‌شدن وی رفتاری اشتباه بوده‌است.

گلشیفته فراهانی

فراهانی در پاسخ به «فرانس اینتر» و در توجیه رفتار ناشایست خود، گفت: “زمانی که این کار را کرد، می‌خواست بگوید که به این صورت نگاه کنید و به این بدن نگاه کنید: آیا من خطرناکم؟ آیا احساس خطر می‌کنید؟ آیا من شما را تهدید می‌کنم؟ اگر چنین است، به این نگاه کنید، خیلی خوب به این نگاه کنید، برای شما خوب است.” وی افزود: آن زمان خیلی عصبانی بوده، اما دیگر چنان کارهایی نمی‌کند.

گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی پس از اینکه برای به دست آوردن شهرت و خانه‌ای رویایی در هالیوود کشور را ترک کرد، مدت‌ها در حسرت ستاره شدن در سرزمین کابوی‌ها بود، اما پس از رنگ باختن آنچه که در ذهنش داشت حاضر شد جامه پاره عیاشی را بر تن کند، بازی در نقش‌های دست چندم کارگردان‌های نه چندان مطرح و حاضر شدن در صحنه‌هایی خارج از عرف و فرهنگ ایرانی، گم شدن هنر در ابتذال فرجام آرزوهای گلشیفته بود.

فراهانی اخیراً در مصاحبه با BBC با رد نظر مخاطب، گفته بود مهم نیست مردم چه می‌گویند!

انتهای پیام/

گلشیفته فراهانی در یکی از تازه‌ترین مصاحبه‌های خود با «فرانس اینتر» به نوعی پذیرفت که برهنه‌شدن وی رفتاری اشتباه داشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme