https://telegram.me/empireoflies

پشت پرده کنفرانس تجزیه طلبان در واشنگتن از زبان ضدانقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دو هفته پیش کنفرانس نیروهای ضد انقلاب در دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا با هدف بحث درباره مسائل پیش روی ایران، از جمله مسائل حقوق بشر و تشکیل حاکمیت جایگزین جمهوری اسلامی برگزار شد.در این نشست که شنبه ۱۹ خرداد برگزار شد، علیرضا نوری زاده از برگزارکنندگان کنفرانس بود که در بیشتر زمان این کنفرانس در جایگاه سخنرانان به سخنرانی پرداخت.

نوری زاده  برای جمع کردن تعداد انگشت شمار از ضد انقلاب در واشنگتن پول هنگفتی از عربستان سعودی گرفت. در بخشی از این کنفرانس چند نفره نوری زاده گفت که شرکت کنندگان به دنبال آزادی ایران از چنگ روحانیون هستند و ما دوستدار همه مذاهب و اقوام هستیم و به دنبال آزادی بیان. دراین جمع کسی به دنبال تجزیه طلبی نیست.

این در حالی بود که یکی از شرکت کنندکان به نام کریم عبدیان که از نیروهای تجزیه طلب ایرانی است و خواستار استقلال خوزستان و وابستگی آن به آل سعود می باشد در این نشست بارها از تجزیه ایران سخن گفت و وقتی با مخالفت چند نفر دیگر مواجه شد که ادعا داشتند ایران تنها یک ملت است با الفاظ رکیک به آنها فحاشی کرد که موجب شد نوری زاده وی را از پشت تریبون هل دهد تا از فحاشی وی جلوگیری نماید.

یکی از رهبران اپوزیسیون در اروپا که رابطه شکننده ای با دیگر سلطنت طلبان و ضد انقلابیون دارد بعد ها گفت این همایش با همکاری یکی از نزدیکان رضا پهلوی به نام “کیومرث نعیمی” که سالها هزینه های مالی دفتر وی را در تامین کرده است در واشنگتن برگزار شده! ظاهرا این فرد در آمریکا به شغل کاباره داری مشغول است و با زحمت بسیار توانسته افرادی مثل جورج کیو و پل وانلی از بازنشستگان پنتاگون ،نوریزاده،شهریارآهی و سازگارا، جمشیدچالنگی و تجزیه طلبان چون عبدالله مهتدی، رضاحسین بر، علی جوانمردی و ستار خواننده را در این نشست جمع کند که حاصلی جز اضافه شدن افتضاحی دیگر به پرونده اپوزیسیون برای آنها نداشته است.

اخیرا یکی دیگر از سردمداران اپوزیسیون که ۲۴ ساعته در حال مصاحبه کردن با دیگر شبکه های تلویزیونی است از پشت پرده این کنفرانس گفته و شرکت کنندگان در این همایش را مفتضح نمئده است.

حسن اعتمادی از مدیران سابق تلویزیون من وتو در مصاحبه شهران همایون از آن جایی که خودشان در این کنفرانس دعوت نشده بودند می گوید:” ترکیب این کنفرانس یک ترکیب کاملا سنتی است حاضران در این کنفرانس نمایندگان طیف های فعال در کنگره ملیت های فدرال و به اضافه کسانی که همواره خود را از اعضای این کنگره نمی دانند بلکه پشت دست از این ها حمایت می کنند و حمایت های مالی این ها هم قابل توجه بوده است.”

وی در ادامه می گوید که ایراد اصلی در این کنفرانس این است که افرادی که در این کنفرانس خود را نماینده اقوام ایرانی می دانند هیچ گاه نماینده طیفی از اقوام ایرانی نبوده اند. و سالها در خارج کشور زندگی می کردند و اساسا در میان ایرانیان حتی ساکن خارج کشور کسی این افراد را نمی شناسد. بنابر این این کنفرانس از جهات مختلف دارای اشکالات اساسی بوده است.

البته حسن اعتمادی خودش یکی از مسئولین حزب سوسیال دموکرات های ایران است که اختلافات عمیقی با کنگره ملیت های ایرانی دارد. و این اختلافات را می توان در نمونه های دیگر مصاحبه های وی مشاهده نمود.

لازم به ذکر است یک ماه پیش هم سیزده سازمان جدایی طلب زیر نظر شهریار آهی، مامور بازنشسته سیاه و از نزدیکان رضا پهلوی جلسه ای در استکهلم سوئد تشکیل دادند که ظاهرا در این نشست نقشه جغرافیایی تازه ایران طراحی شد.همان زمان یکی از ماموران سابق ساواک در فیس بوک خود نوشت که برگزاری کنگره ملیت های ایران فدرال(جدایی طلبان)در استکهلم زیر نظر سازمان CIA بوده .
همچنین در این جلسه درباره مرز های آینده مناطق جدایی طلب توافقاتی انجام شد و قرار شد زیر نظر آمریکا نقشه تازه جغرافیایی برای ایران آینده ترسیم گردد!!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme