https://telegram.me/empireoflies

پشت پرده فتنه قومیتی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی دعوت شبکه های معاند به تجمع و اعتراض به یک برنامه کودکانه در تلویزیون عصر دیروز عده ای فریب خورده در برخی از شهر های آذری زبان به خیابان ها آمدند و بعضا موجب خسارت به اموال عمومی شدند .البته بر کسی پوشیده نیست که معاندین و مقلدین شبکه حامی تروریستها قصد موج سواری بر احساسات مردمی را دارندو در این زمان حساس که چند ماهی به انتخابات نمانده است می خواهند جامعه را به هر طریق که شده به تشنج بکشانند .

شبکه ماهواره ای گوناز تی وی که به صورت هدفمند برنامه های خود را در جهت ترویج نژادپرستی، فاشیسم، تروریسم و افراط گرایی قومی قبیله ای در استانهای آذربایجان ایران پخش میکند، روز گذشته با تبلیغات گسترده در شبکه های مجازی تلاش کرد تا با تحریک هم وطنان آذری از احساسات پاک مردم آذربایجان سوء استفاده نماید و با جهت دهی خاص خود فرایند اعتراضات را به قصد اهداف مورد نظر خود به پیش برد و به ترویج قومگرایی بپردازد و متاسفانه عده ای فریب خورده نیز با این نیت و البته بصورت سوء استفاده گر وارد جریان اعتراضات شدند.در برخی از تصاویر برخی از افراد با داشتن تصاویری که هویت چند هزار ساله آذری را در خیابانهای ایران انکار کردند و با نشان دادن علامت گرگ با دست، حمایت علنی خود را از فرقه گرگهای خاکستری که در اروپا به عنوان یک گروهک تروریستی و نژادپرست در لیست سیاه قرار دارد اعلام کردند.

البته در این راستا نیروهای امنیتی وارد عمل شده و سواستفاده کنندگان از این تجمعات را دستگیر کردند .دیروز صبح نیز ریاست سازمان صداوسیما و معاونت سیمای سازمان بابت برنامه مربوطه عذرخواهی کردند واعلام کردند عوامل برنامه از فعالیت منع شدند.بنابراین وقتی عده ای از افراد فارغ از مقوله اعتراض نسبت به برنامه بدنبال تحقق افکار نژادپرستانه باشند و قصد بهره بری ازین اعتراضات را داشته باشند مسلما معاند با کشور هستند. در فضای مجازی نیز بسیاری خواستار مقابله با این تفرقه انگیزان شده اند که در جای خود جالب توجه است .

در خصوص این فتنه قومی که سردمدار آن رسانه ای بیگانه هستند نکاتی قابل ذکر است :

۱- سازندگان برنامه به سرعت برنامه فتیله را متوقف کردن و خبر برکنار شدن مسئولین مربوطه نیز شنیده شده است.
۲- مسئله طنز در کشورهای پیشرفته ماهیت اغراق و شوخی با همه اقشار جامعه را دارد. اینکه آستانه تحمل مردم ایران نسبت به طنز بسیار پایین است و به سرعت علیه آن جبهه گیری میشود، نشان از عدم بلوغ فرهنگی جامعه ما دارد. تاکنون همه اقشار نسبت به ساختن برنامه های طنز آن قشر سریع جبهه گیری کرده اند. اما نسبت به مسائل قومی و استانی صدها برنامه طنز با زبانها و گویش های مختلف طنز ساخته شده است و کسی اینچنین این مسئله را ابزار تحرکات شوم قومگرایی نکرده است، همچون سریال شبهای بربره، پایتخت و…
۳- استفاده از واژه های موهوم، امنیتی و خطرناککه در اطلاعیه های گروه های معاند آمده، ماهیت پشت پرده عناصر ضد ایرانی و تجزیه طلب را به روشنی آشکار میکند.
۴- عموم هم وطنان فهمیده و شهید پرور آذری ما بایستی به سرعت، تلاش اختلاف افکنانه چنین جریانات فرقه گرا را در نطفه خاموش کنند و به این چنین عناصر جنگ طلب که بسیاری از آنها سر در آخور رژیم داعشی اردوغان و گروه تروریستی گرگهای خاکستری هم دارند، فرصت تفرقه و ایجاد اختلافات قومی قبیله ای در پیکره ملت بزرگ ایران را ندهند.

اما در جای خود پرده از توطئه رسانه های معاند نیز خواهیم کشید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. اروزی تجزیه ایران را به گور خواهند برد شیران وطن بیدارند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme