https://telegram.me/empireoflies

پشت پرده دوم از کنفرانس تجزیه‌طلبان در واشنگتن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشنبه ۱۹ خرداد سال‌جاری کنفرانس نیروهای ضد انقلاب در دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا با هدف بحث درباره مسائل پیش روی ایران، از جمله مسائل حقوق بشر و تشکیل حاکمیت جایگزین جمهوری اسلامی برگزار شد.

بنا به گفته یکی از سایت‌های ضد انقلاب در این نشست سعی شد تا مهمانان دعوت‌شده از اقوام گوناگون ایرانی نشان داده شود و ماهیت تجزیه‌طلبی آن مخفی بماند که یکی از شرکت کنندکان به نام کریم عبدیان که از نیروهای تجزیه‌طلب ایرانی است و خواستار استقلال خوزستان و وابستگی آن به آل‌سعود می‌باشد بارها از تجزیه ایران سخن گفت و وقتی با مخالفت چند نفر دیگر مواجه شد که ادعا داشتند ایران تنها یک ملت است با الفاظ رکیک به آنها فحاشی کرد که موجب شد علیرضا نوری‌زاده مدیر تلویزیون سلطنت‌طلب ایران فردا وی را از پشت تریبون کنار بزند تا از فحاشی وی جلوگیری نماید.

به اعتراف این سایت محسن سازگارا نیز که قرار بود یکی دیگر از سخنرانان کنفرانس باشد، با دیدن شرایط موجود و به بهانه بیماری، از سخنرانی خود صرف‌نظر کرد.

اخیرا نیز یکی دیگر از سردمداران اپوزیسیون از پشت پرده این کنفرانس سخن گفت و شرکت کنندگان در این همایش را مفتضح نموده است. حسن اعتمادی از مدیران سابق تلویزیون من و تو در مصاحبه شهرام همایون از آن جایی که خودشان در این کنفرانس دعوت نشده بودند، می‌گوید: ”ترکیب این کنفرانس یک ترکیب کاملا سنتی است حاضران در این کنفرانس نمایندگان طیف‌های فعال در کنگره ملیت‌های فدرال و به اضافه کسانی که همواره خود را از اعضای این کنگره نمی‌دانند بلکه پشت دست از این‌ها حمایت می‌کنند و حمایت‌های مالی این‌ها هم قابل توجه بوده است.”

وی در ادامه می‌گوید که ایراد اصلی در این کنفرانس این است که افرادی که در این کنفرانس خود را نماینده اقوام ایرانی می‌دانند هیچ گاه نماینده طیفی از اقوام ایرانی نبوده‌اند و سال‌ها در خارج کشور زندگی می‌کردند و اساسا در میان ایرانیان حتی ساکن خارج کشور کسی این افراد را نمی‌شناسد. بنابراین این کنفرانس از جهات مختلف دارای اشکالات اساسی بوده است.

همچنین لازم به یادآوری است، چند هفته قبلتر نیز سیزده سازمان جدایی طلب زیر نظر شهریار آهی، مامور بازنشسته سیاه و از اعضای دفتر ربع پهلوی جلسه‌ای در استکهلم سوئد تشکیل دادند. ظاهرا در این نشست نقشه جغرافیایی تازه ایران طراحی شد. همان زمان گفته شدبرگزاری کنگره ملیت‌های ایران فدرال (جدایی طلبان) در استکهلم زیر نظر سازمان CIA بوده که جمعی از تجزیه‌طلبان متمایل به اپوزیسیون در آن شرکت داشتند.

برخی از منابع مطلع از محتویات این جلسه بعدها گفتند در این جلسه درباره مرزهای آینده مناطق جدایی طلب توافقاتی انجام و قرار شد زیر نظر آمریکا نقشه تازه جغرافیایی برای ایران آینده ترسیم شود!!!

اما در جدیدترین اظهارات در این زمینه ویدئویی از علیرضا نوری‌زاده مدیر کنفرانس واشنگتن منتشر شد که وی در این ویدئو اعتراف می‌کند که چند وقت پیش در گفتگویی که بین رضا پهلوی و عبدالله مهتدی و مصطفی هجری دو تن از سرکردگان گروهک‌های تروریستی کومله و دموکرات صورت گرفته این دو تن به رضا پهلوی قول داده‌اند که درصورت همراهی وی با این گروهک حاضرند به ایران حمله مسلحانه کنند و تا مناطقی مثل پاوه رضا پهلوی را همراهی کنند.

اگر این اعتراف از طرف نزدیکان رضا پهلوی را در کنار مواضع تجزیه‌طلبانه و میهن ستیزانه این شازده در تبعید بگذاریم به روشنی به دشمنی و وحشی بودن این خانواده پی خواهیم برد که چقدر این خانواده به خون مردم و جوانان و زنان‌اش تشنه است که حتی حاضر است برای مناصبی که ۴۰ سال پیش مردم ایران از وی و پدرانش گرفتند با تروریست‌ها هم پیمان شود.

در این‌باره بیشتر بخوانید:

  1. فحاشی ضدانقلاب به یکدیگر در کنفرانس چند نفره واشنگتن
  2. توافق رضا پهلوی با گروهکهای تروریستی کومله و دموکرات برای حمله به ایران
  3. پشت پرده کنفرانس تجزیه طلبان در واشنگتن از زبان ضدانقلاب

انتهای متن/

به اعتراف این سایت محسن سازگارا نیز که قرار بود یکی دیگر از سخنرانان کنفرانس باشد، با دیدن شرایط موجود و به بهانه بیماری، از سخنرانی خود صرف‌نظر کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme