https://telegram.me/empireoflies

پشت‌پرده کتاب کذایی فخرآور رو شد!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» ازجمله عناصر اپوزیسیون است که بسیار دوست دارد دشمنی خود با جمهوری‌اسلامی و ارزش‌های ملت ایران را بروز و نمایش دهد. وی که از عوامل حوادث ۱۸ تیر ۷۸ بود، پس از فرار به آمریکا به‌طور کامل در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی قرار گرفت و در این سالها به صراحت از تحریم و حتی حمله نظامی به ایران حمایت کرد.

فخرآور سال گذشته در راستای انجام ماموریتش برای دستگاه‌های امنیتی آمریکا و نشان دادن خوش‌خدمتی‌اش به مقامات آمریکایی، کتابی سراسر دروغ به نام «رفیق آیت‌الله» علیه مقامات ارشد جمهوری‌اسلامی نوشته و در آن مانند توهمات «محمدرضا پهلوی» و پسرش، ادعا کرد که انقلاب اسلامی ملت ایران در سال ۵۷ با حمایت دستگاه امنیتی شوروی رخ داد و مردم در وقوع این انقلاب نقش مهمی نداشتند!

این کتاب سراسر دروغ و بدون هیچگونه سند موثق و معتبر، در دورانی با سفارش آمریکایی‌ها نوشته شد که رابطه بین دو کشور جمهوری‌اسلامی ایران و فدراسیون روسیه گسترش یافت و بخصوص در موضوعات منطقه‌ای مانند مقابله با تروریست در غرب آسیا، این دو کشور همکاری‌های فی‌مابین را افزایش دادند و آمریکایی‌ها از افزایش این روابط شدیداً ترسیدند. بنابراین، دولتمردان آمریکایی در یکی از اقداماتشان با تولید کتابی توسط یکی از مزدورانشان یعنی فخرآور، سعی کردند ارتباط بین ایران و روسیه را خدشه‌دار کنند، زیرا غربی‌ها بخصوص آمریکایی‌ها شدیداً می‌ترسند در صورت افزایش ارتباط و همکاری بین دو کشور قدرتمند منطقه خاورمیانه یعنی ایران و روسیه، دیگر جایی در منطقه نداشته باشند و بسیاری از منافعشان را از دست بدهند.

یکی از سناریوهایی که «فخرآور» با استناد به کتابش به آن دامن می‌زد، تلاش برای القا تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر و پیروز شدن آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی بود، تا از این طریق عنوان شود که انتخابات و نظام مردم‌سالار در ایران اسلامی وجود ندارد و همه مناسب حکومتی توسط ولی‌فقیه انتخاب و مورد انتصاب قرار می‌گیرند. البته این سناریو با انتخاب دکتر حسن روحانی شکست خود و فخرآور هم فردای انتخابات برای توجیه گاف خود با لکنت‌زبان ادعا کرد که «نظام در آخرین لحظه نظر خود را از رییسی به روحانی عوض کرد»!!

از راست به چپ: «امیرعباس فخرآور»، «بیژن خلیلی» و «مهدی آقازمانی»

اما این تنها گاف فخرآور درباره کتاب کذایی‌اش نیست و چندی پیش یکی از عناصر اپوزیسیون، افشا کرد کتاب مذکور که با سفارش مقامات اطلاعاتی آمریکایی نوشته شده، در آستانه انتخابات ایران، با حمایت مالی رژیم آل‌سعود و «ربع پهلوی» تهیه و به‌طور رایگان منتشر شده است و آنها تمام هزینه‌های چاپ و انتشار و دستمزد فخرآور را پرداخت کرده‌اند. ضمن اینکه این کتاب کذایی در انتشارات «کتاب» در آمریکا منتشر شده که توسط نزدیکان «ربع پهلوی» یعنی «مهدی آقازمانی» و «بیژن خلیلی» اداره می‌شود.

فخرآور که تا چند ماه پیش مجبور بود کتاب ضعیفش را یک به یک و با هزار فراخوان و تخفیف مانند گوجه و خیار در بازارهای محلی بفروشد، پس از خریده‌شدن کتابش و توزیع رایگان آن در فضای مجازی، به نان و نوای خوبی رسیده است و از سویی دیگر خوش‌خدمتی خود به مقامات جمهوری‌خواه آمریکایی را نشان داده است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» ازجمله عناصر اپوزیسیون است که بسیار دوست دارد دشمنی خود با جمهوری‌اسلامی و ارزش‌های ملت ایران را بروز و نمایش دهد. وی که از عوامل حوادث ۱۸ تیر ۷۸ بود، پس از فرار به آمریکا به‌طور کامل در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme