https://telegram.me/empireoflies
گروهک تروریستی منافقین
گروهک تروریستی منافقین

پشت‌پرده‌ی ارتباط دولت آمریکا با منفورترین گروهک ایرانی/ چه کسانی قصد دارند نارضایتی را به اغتشاش تبدیل کنند؟+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبرخی مشکلات مدیریت اجرایی در اداره اوضاع اقتصادی کشور نارضایتی‌هایی را برای برخی اقشار به وجود آورده است و البته مسئولان کشور تاکید کرده‌اند که با تمام توان در پی رفع برخی مشکلات موجود هستند و اجازه نخواهند داد جنگ اقتصادی‌ای که آمریکا و برخی متحدانش علیه ایران آغاز کرده‌اند به انجام برسد. 

با این حال شواهد متعددی هم وجود دارد که نشان می‌دهد دولت آمریکا به موازات فشارهای اقتصادی، از طریق کانال‌های متعدد به دنبال تبدیل برخی نارضایتی‌های اقتصادی به اغتشاش و شورش در ایران است. این نکته‌ای است که رهبر معظم انقلاب نیز نسبت به آن در سخنرانی ۱۴ خرداد امسال در حرم امام خمینی(ره) هشدار دادند.

ادله‌ فراوانی اثبات می‌کند که گروهک تروریستی منافقین یکی از مهمترین کانال‌های دولت آمریکا برای پیشبرد پروژه تبدیل نارضایتی به اغتشاش است. مستند کوتاهی که اخیراً رسانه آمریکایی MSNBC آن را منتشر کرده زوایای مهمی از ارتباطات عناصر دولت آمریکا با گروهک تروریستی منافقین و همچنین تامین مالی سنگین این گروهک توسط آل سعود برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران افشا کرده است. 

در این مستند همچنین نقش پول در این ارتباط سیاه میان آمریکا و گروهک منافقین به خوبی توضیح داده شده و نشان داده می‌شود که چگونه برخی عناصر ذی‌نفوذ دولت آمریکا با دریافت پول از گروهک منافقین، با آنها پروژه‌های مشترک پیش می‌برند.

گروهک تروریستی منافقین به اذعان رسانه‌ها و مراکز تحقیقاتی متعددی در غرب، منفورترین گروه در ایران هستند که جنایات فجیع آنها از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی علیه مردم ایران جزو بخش فراموش شدنی حافظه تاریخی ایرانیان است. اما در این مستند نمایش داده می‌شود که آمریکایی‌ها این گروه را رسماً آینده مطلوب خود برای حکومت در ایران معرفی می‌کنند!

کاربران شبکه‌های اجتماعی طی روزهای گذشته با هشتگ “هزار جلاد هزار اشرف” به بازخوانی گوشه‌ای از جنایات این گروهک تروریستی طی سال‌ها و ده‌های گذشته پرداخته‌اند.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

مستندی درباره ارتباط منافقین با سیاستمداران آمریکایی را مشاهده می‌کنید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme