https://telegram.me/empireoflies
منافقین و «صدای آمریکا»

پشتیبانی VOA از قاتلان ۱۷۰۰۰ ایرانی!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در یک سال اخیر و پس از به قدرت رسیدن جمهوری‌خواهان در کاخ سفید، شبکه «صدای آمریکا» تغییر رنگ داده و با آنکه دشمنی خود با ملت ایران را تا حدودی مخفی می‌کرد، اما اکنون عناد خود با ارزش‌های دینی و ملی ایرانیان را کاملاً علنی بروز می‌کند.

«صدای آمریکا» که بودجه خود را از دولت آمریکا دریافت می‌کند، در ماه‌های اخیر ارتباط خود با گروه‌های ضدانقلاب بخصوص سلطنت‌طلبان و به‌ویژه گروهک تروریستی منافقین افزایش داده، به‌طوری که در این مدت چندین گزارش برای تبلیغ و تعریف از فعالیت‌های این گروهک تروریستی که دستش به خون بیش از ۱۷۰۰۰ ایرانی آلوده است، تولید و پخش کرده است.

این رسانه آمریکایی، دیروز به پوشش گسترده یکی از کنفرانس‌های فرمایشی گروهک تروریستی منافقین با حمایت دولت فرانسه در پاریس پرداخت و با متهم کردن کشورمان به حمایت از تروریست، نوشت: “اقدامات بی‌ثبات کننده و خصمانه جمهوری اسلامی ایران در منطقه، همزمان با سرکوبی‌هایی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای حفظ رژیم در داخل کشور انجام می‌دهد، در کانون سخنرانی‌های یک کنفرانس بین‌المللی در پاریس بود. این کنفرانس با عنوان «رژیم ملاها(!) در بحران، وضعیت انفجاری در ایران، دخالت در کشورهای دیگر» روز شنبه ۲۵ آذر توسط شورای ملی مقاومت ایران در پاریس و با حضور چهره‌هایی سرشناس از آمریکا، کانادا، اتحادیه اروپا خاورمیانه برگزار شد.”

«صدای آمریکا» با تکرار ادعاهای گروهک تروریستی منافقین، کشورمان را عامل بی‌ثباتی منطقه غرب آسیا دانست و بدون اینکه به جنایات رژیم سعودی در یمن و دیگر کشورهای منطقه اشاره کند، مدعی شد: “… تاکید اکثر سخنرانان خارجی بر این بود که اقدامات بی‌‌ثبات کننده و خصمانه جمهوری اسلامی ایران در منطقه معرف قدرت رژیم نیست بلکه گویای ضعف آن در مواجهه بابحران‌ها، بخصوص در مواجهه با مشکلات اجتماعی و اقتصادی در داخل کشور است. ژنرال جیمز کانوی، فرمانده پیشین در ارتش آمریکا و لینکلن بلو مفیلد، سفیر و مدیرکل پیشین وزارت خارجه آمریکا از جمله چهره‌های سرشناس آمریکایی بودند که در این کنفرانس بین‌المللی سخنرانی کردند.”

البته از سرکردگان گروهک جنایتکار منافقین بعید نیست که کشورمان را به حمایت از تروریست متهم کنند، اما شبکه «صدای آمریکا» که داعیه‌دار بی‌طرفی است، در عمل گروهک منافقین را «شورای مقاومت» و حکومت ایران را «حامی تروریست» می‌نامد و حتی در ظاهر هم بی‌طرفانه عمل نمی‌کند. هرچند از رسانه‌ای که بودجه خود را از آمریکا جهان‌خوار می‌گیرد انتظار نیست که بهتر از این عمل کرده و در جهت حق گام بردارد.

 

انتهای متن/

در یک سال اخیر و پس از به قدرت رسیدن جمهوری‌خواهان در کاخ سفید، شبکه «صدای آمریکا» تغییر رنگ داده و با آنکه دشمنی خود با ملت ایران را تا حدودی مخفی می‌کرد، اما اکنون عناد خود با ارزش‌های دینی و ملی ایرانیان را کاملاً علنی بروز می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

 1. شما تصور کنید در همان فرانسه : گروهی که با دولت مخالف هستند بیان هزاران نفر از مردم و خواص جامعه رو بکشن.در مجلس نمایندگان فرانسه بمب بذارن و همه رو قتل عام کنن اون وقت دولت فرانسه میاد میگه که : بهرحال این گروه هم باید حرفشو بزنه و نظرشو آزادانه بگه ؟؟
  یا اینکه با کمک ارتش و یک کار اطلاعاتی تک تک این جنایتکارهارو سر جاشون میشونه .

  من بشخصه هرگز غرب رو به عنوان یک حامی حقوق بشر قبول ندارم .
  اونها در کشور ها تنها به محاکمات توجه دارند نه به جرائم.
  اگر به جرائم توجه بشه اونوقت کسی دلش بحال این گروه منحرف خونخوار نمیسوزه
  همشه دل مردم واسه اعدامی میسوزه ، مردم تا قبل اینکه مراسم اعدام برگزار بشه همگی میگن بیچاره ، ببخشینش بابا، اما زمانی که دادستان جرائم فرد رو میخونه ( متجاوز به دختره ۱۰ ساله،زورگیر و قاتل ۲ زن بی گناه ، متجاوز به زن و کشتن همسر وی و….)
  بعد خونده شدنجرائم افراد تازه مشخص میشه که اینها برای چی اعدام میشدند.
  در هیچ کجای دنیا حمله مسلحانه افراد ، ترور مردم کوچه و خیابان، مسئولین کشور و … رو بر نمیتابن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme