https://telegram.me/empireoflies

پس لرزه‌های اختلاف سلطنت‌طلبان؛تعطیلی تلویزیون اندیشه و شرکت کتاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  اختلافات پیش آمده در طیف سلطنت طلبان چنان بالا گرفته که هر روز یک بحران جدید توسط اطرافیان شاهزاده و دیگر سلطنت طلبان به وجود می آید.

درگیری ها بر سر رهبری سلطنت طلبان که خود را گروه مرجع در بین اپوزیسیون می دانند و درگیری هایی که با دیگر جبهه های ضد انقلاب مثل منافقین در خارج کشور دارند باعث شده هر روز یک نفر از یک جایی در اروپا یا آمریکا خود را رهبر جدید این طیف از ضد انقلاب بداند یک بار امید دانا از سوئد ادعای رهبری دارد و روز دیگر سعید شمیرانی و اخیرا هم که شهرام همایون ادعاهایی را در خصوص به دست گرفتن رهبری این طیف مفلوک ضد انقلاب مطرح کرده است.

هم چنین بعد از این که شورای ملی ایران که سال ها رضا پهلوی و همراهانش برای عرق ریختند یک سال بعد از شروع به کار در سراشیبی سقوط قرار گرفت و چندی پیش صدای میخ های تابوتش به گوش رسید و دفتر سیاسیش منحل شد هم اکنون شنیده می شود که برخی از تلویزیون های وابسته به رضا پهلوی و شورای ملی در حال تعطیل شدن هستند.

همه این اتفاقات از آن جا شروع شد که رضا پهلوی در جلسه ای خصوصی در خصوص تلویزیون های لس آنجلسی آنها را تلویزیون های فکسی نامید که بیشر هزینه ایجاد می کنند تا این که صدای طیف خارج نشینان باشند.

بعد این سخنرانی بود که یکی از اعضای شورای ملی که تلویزیون منتسب به این شورا را اداره می کرد در مصاحبه ای گفت دیگر تلویزیون افق ایران زیر نظر رضا پهلوی اداره نمی شود.

مهدی آقازمانی که مجری و سردبیر تلویزیون افق ایران وابسته به تلویزیون اندیشه است گفت بود که رسانه افق ایران هرگز وابسته به شورای ملی ایران نبود و زیر نظر دفتر سابق سیاسی  رضا پهلوی و مستقیما زیر نظر او هدایت می شد، و همواره بدون سانسور ، فضای گفتمان در اختیار اکثر کنشگرانی که ادبیات مناسب برای گفتگو با مردم در داخل کشور را داشتند، فراهم می کرد ولی از چندی پیش دیگر زیر نظر وی اداره نمی شود و شاهزاده پولی برای این شبکه پرداخت نمی کند.

علیرضا میبدی یکی از مدیران تلویزیون پارس ظاهرا در روز های گذشته گفته که تلویزیون اندیشه که رقیب این تلویزیون است به زودی تعطیل خواهد شد و دومینوی تعطیلی تلویزیون های لس آنجلسی همچنان ادامه دارد.

ازطرفی امیر عباس فخر آور هم در برنامه زنده فیس بوکی خود این موضوع را تایید نمود و تاکید کرد که دورمانی مدیر این تلویزیون که از طرفداران سرسخت رضا پهلوی است تصمیم گرفته این تلویزیون را به دلیل انتقادات شازده از تلویزیون های لس آنجلسی تعطیل کند.

همچنین مهدی آقا زمانی در فیس بوک خود نوشته که به زودی یکی از انتشارات بزرگ کتاب در لس آنجلس به نام شرکت کتاب تعطیل خواهد شد. این انتشارات چاپ و انتشار کتاب های طیف ضد انقلاب را در سال های گذشته بر عهده داشته است همچنین فخر آور هفته گذشته همایشی را در این انتشارات داشت و از چاپ جدید کتاب خود در این انتشارات خبر داده بود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme