https://telegram.me/empireoflies

پرکاربرترین شبکه اجتماعی در ایران بدون رتبه!+جدول

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاخیراً موسسه «We Are Sociall» که در زمینه اینترنت فعالیت دارد، پژوهشی انجام داده که آمار جزئیات استفاده از اینترنت در نقاط مختلف دنیا و همچنین شبکه‌های اجتماعی و رتبه‌بندی استفاده از آنها رادر دنیا ارائه کرده است.

طبق این گزارش در حال حاضر ۳٫۷ میلیارد نفر در دنیا کاربر اینترنت هستند.از سوی دیگر ضریب نفوذ شبکه‌های اجتماعی در دنیا نیز به ۳۶ درصد رسیده است.

نکته قابل توجه در زمینه شبکه‌های اجتماعی آنکه فیس‌بوک در صدر شبکه‌های اجتماعی محبوب دردنیا قرار دارد.

0001

دیگر شبکه‌های اجتماعی مورد استفاده ایرانیان مانند واتس‌اپ، اینستاگرام و توییتر در رتبه‌های سوم، هشتم و دهم قرار دارند.

0002

در این لیست هیچ نام و نشانی از تلگرام نیست که در حال حاضر بیشترین استفاده ایرانیان را به خود اختصاص داده است.

0004

براساس اینفوگرافی جدیدی که اخیرا پژوهشگاه فضای مجازی منتشر کرده است، شبکه اجتماعی تلگرام با ردوبدل کردن روزانه ۱۵میلیارد پیام پرطرفدارترین شبکه اجتماعی در ایران است. مردم کشورمان در محیط تلگرام بیش از ۱۷۰ هزار شبکه تلگرامی به راه انداخته اند که در این میان ۱۱ هزار کانال بیش از ۵۰۰۰ نفر عضو دارد. هر کاربر ایرانی بطور میانگین در ۱۰کانال عضویت دارد و روزانه بیش از ۱۰۰ مطلب را از تلگرام مطالعه میکنند.

اکنون باید پرسید چرا تلگرام که به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران شناخته می شود، چرا در رنکینگ محبوبترین شبکه های اجتماعی در دنیا قرار نگرفته است و مردم جهان از این شبکه استفاده زیادی نمی کنند؟!

انتهای پیام/پایگاه نفوذ

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

در آمار ارائه شده هیچ نام و نشانی از تلگرام نیست که در حال حاضر بیشترین استفاده ایرانیان را به خود اختصاص داده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme