https://telegram.me/empireoflies

پرچم ایران؛ نماد شرف و آزادگی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغچندی قبل تصویری از آتش زدن پرچم کشورمان منتشر شد، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در واکنش به این اقدام گفت: «کاش آن نادان به جای پرچم ایران من را ۱۰ بار آتش می‌زد.»

هاشم داداش‌پور دانشیار شهرسازی، دانشگاه تربیت مدرس در واکنش به این اقدام طی یادداشتی تاکید کرد: «مزدوری و اجاره‌ای بودن»، هویت زدایی می‌کند؛ به همین خاطر آتش زدن پرچم به خاطر مشتی دلار، توجیه پذیر می‌شود.

متن کامل این یادداشت به شرح ذیل است:

« وقتی مواضع سردار سپاه اسلام و قهرمان ملی ایران را درباره «نماد هویت ملی ایرانیان» شنیدم. برای خیل مردم سرزمینم نیز روشن شد کسی که تا دیروز در مقابل داعش قرار گرفت و تا خروج آن از منطقه اسلامی سر از پا نشناخت؛ امروز چگونه به خاطر این پرچم هویت ساز، دلش آتش می گیرد و خود را فدایی آن می بیند.

در مقابل کسانی که در عاشورای آن سال، وارد صحنه شده و به اسلام توهین کردند، امروز به پرچم ایران لگد می‌زنند.

اگر تا دیروز شعار می دادند که “نه غزه، نه لبنان جانم فدای ایران” و امروز فریاد “نه اسلام نه قرآن هر دو فدای ایران” معلوم شد که نه به اسلام وفادارند و نه به ایران. مگر اینکه باور کنیم که می توان ایرانی بود اما در عین حال نماد هویتی ایرانیان را هم آتش زد!!

و چه عجیب تاریخ تکرار می شود که عده ای از همین جماعت به عنوان ستون پنجم دشمن، در برابر سربازان وطن در جبهه ای به وسعت این خاک، قرار می‌گیرند و امروز در کنار نماد مزدوری معاصر “دولت سعودی” قرار گرفته و باز بر صورت فرزندان این سرزمین خاک می‌پاشند… و البته بعضی به غفلت در خدمت این خیانت آشکار قرار می گیرند….

این نشان می‌دهد که جبهه تغییر پیدا کرده اما صف آرایی‌ها همان است که در گذشته بود.

دیروز با صدام و امروز با ملک سلمان علیه این سرزمین قرار می‌گیرند.

اساسا، «مزدوری و اجاره ای بودن»، هویت زدایی می‌کند؛ به همین خاطر آتش زدن پرچم به خاطر مشتی دلار، توجیه پذیر می‌شود.

آن کسانی که در آشوب‌ها پرچم ایران را آتش می زنند. انگار به نیابت از جریانی به آشوب دست می زنند تا خدشه ای بر هویت ایرانی وارد کنند، والا پرچم نشان هویت، تاریخ و شخصیت یک ایرانی است و این هویت چه در جغرافیایی به نام ایران و چه در حوزه فرهنگی آن افتخار ایرانی است و البته سردار سلیمانی پرچم دار این هویت ایرانی….

آیا اینهایی که دل سردار را آتش می زنند، نمی دانند که «سلیمانی نماد غیرت و حمیت ملی ایرانیان» و از آن طرف قهرمان مردم در جهان اسلام هست…. مگر می شود ایرانی بود و به سردار ایرانی عشق نورزید…. مگر می شود ایرانی بود و پرچم آن را به مشتی دلار آمریکایی و دینار سعودی فروخت…..مگر می‌شود ایرانی بود و دل در گرو سلیمانی نداشت….مگر می شود ایرانی بود و جغرافیای اسلام را از هرکه دشمن آن است، نجات نداد؟»

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

دانشیار شهرسازی، دانشگاه تربیت مدرس طی یادداشتی مطرح کرد: «مزدوری و اجاره‌ای بودن»، هویت زدایی می‌کند؛ به همین خاطر آتش زدن پرچم به خاطر مشتی دلار، توجیه پذیر می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme