https://telegram.me/empireoflies
درج اشتباه نام یکی از جان‌باختگان حادثه قهوه‌خانه‌ای در اهواز سبب شد که رسانه‌های ضد انقلاب گاف بزرگی را مرتکب شوند.

پروژه کشته‌سازی شبکه‌های ضد انقلاب ناکام ماند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبامداد ۱۴ فروردین امسال نخستین حادثه تلخ برای خوزستانی‌ها در سال ۹۷ رقم خورد و ۱۱ نفر به دلیل خصومت شخصی پسری ۱۶ ساله با شوهر خاله خود طعمه حریق شدند.

عادل عفری، فوائد غافلی، محسن یاسری، علی محیسن سبهانی، حسن حیدری، عدنان عفری، علی عفراوی،  هاشم عفراوی، منصور عفراوی، هادی بنی نعیم و فرحان حردانی ۱۱ نفری بودند که در این حادثه جان خود را از دست دادند.

بسیاری از رسانه‌ها به اشتباه نام هادی بنی نعیم را هادی بنی تمیم ذکر کردند و همین اشتباه در درج نام خانوادگی یکی از جان‌باختگان حادثه سبب شد که شبکه‌های ماهواره ای جدایی‌طلب پروژه کشته‌سازی را کلید بزنند و مدعی شوند که این فرد به دلیل داشتن رابطه نسبی با یکی از معاندان نظام، توسط نیروهای نظامی و امنیتی ایران کشته شده است، اما اسم وی توسط مسؤولان خوزستان جزء جان‌باختگان حادثه قهوه‌ خانه‌ای در اهواز اعلام شده است.

ساعتی پیش حمید بنی نعیم پدر مرحوم هادی بنی نعیم در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در اهواز اظهار کرد: اسم فرزند من که قربانی آتش‌سوزی قهوه‌خانه نوارس شده بود هادی بنی نعیم است که به اشتباه تمام سایت‌های خبری اسم وی را هادی بنی تمیم عنوان کرده بودند.

وی افزود: یکی از شبکه‌های معاند نظام از این اشتباه پیش آمده در سایت‌های خبری استفاده کرده و می‌خواستند فرزندم را کشته شده تجمعات اخیر معرفی کنند، در حالی که پسرم در شب وقوع حادثه در قهوه خانه حضور داشت و قربانی این آتش‌سوزی شد.

انتهای پیام/

درج اشتباه نام یکی از جان‌باختگان حادثه قهوه‌خانه‌ای در اهواز سبب شد که رسانه‌های ضد انقلاب گاف بزرگی را مرتکب شوند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme