https://telegram.me/empireoflies

پروژه کشته‌سازی؛ از آقاسلطان تا رضااوتادی!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از زمان اغتشاشات ۱۸ تیر ۷۸ و فتنه سال ۸۸ تا اغتشاشات ماه‌های اخیر در ایران، عناصر ضدانقلاب و وابستگان به دولت‌های استعماری همواره کوشیده‌اند تا به شیوه‌های مختلف تجمعات و آشوبهای محدود با حضور افراد معدود را به تجمعاتی بزرگ تبدیل کنند، اما همواره مانند فراخوان‌های روزهای اخیر گروه‌های ضدانقلاب برای ایجاد آشوب در برخی شهرهای کشور، با بی‌توجهی آحاد مردم آگاه کشورمان مواجه شده و ناکام ماندند. از این رو، صحنه‌گردانان خارجی و داخلی اغتشاشات یکی از راه‌هایی را که تصور می‌کردند از طریق آن می‌توانند احساسات مردم را تحت تاثیر قرار داده و آنان را به خیابان بکشند، پروژه کشته‌سازی بود که بارها با هوشیاری نیروهای انتظامی و امنیتی ناکام ماند. اما چند روز پیش در کرج در یکی از خیابان‌های فرعی منتهی به محل وقوع برخی اغتشاشات، جوانی به نام «رضا اوتادی» به نحوی بسیار مشکوک در حالی که با لباس راحتی داخل منزل برای خرید به مغازه محلشان رفته بود، با تیری که مربوط به اسلحه‌هاس سازمانی نیروهای انتظامی نبود، مورد هدف قرار گرفت و کشته شد.

پس از کشته شدن فرد مذکور، رسانه‌های ضدانقلاب تمام تلاش خود را کردند تا «رضا اوتادی» را یکی از افراد شرکت‌کننده در اغتشاشات معرفی کنند که توسط نیروهای امنیتی کشته شده است. اما به این نکته اشاره نکردند که نیروهای امنیتی و انتظامی اگر قصد استفاده از سلاح گرم علیه اغتشاشگران را داشتند، چرا افراد حاضر در صحنه و بخصوص لیدرهای اغتشاش را مورد هدف قرار ندادند و در خیابانی فرعی فردی را که اصلاً در تجمعات غیرقانونی حضور نداشت هدف گرفته و گشتند؟!

حتی پس از آنکه خانواده «رضا اوتادی» در دیدار با مسئولان شهر کرج فرد مذکور و دیگر اعضای خانواده‌اش را حامی انقلاب و نظام معرفی و خواستار تعقیب قاتلان فرزندشان و مجازاتشان شد، اما باز هم رسانه‌های ضدانقلاب بر ادعای خود تاکید کردند و عملاً گفتند که خانواده «رضا اوتادی» مطلع نیست و ما بهتر از سوابق این مرحوم خبر داریم!

پس از انتشار خبر کشته شدن مرحوم «رضا اوتادی» یکی از آشنایان او در توییتر درباره او نوشت: “خانه رضا در نزدیکی محل درگیری بوده و رضا با شلوار راحتی و دمپایی پس از خرید از سوپرمارکت در حال بازگشت به سمت خانه بود که به ضرب گلوله ضدانقلاب جان به جان آفرین تسلیم کرد … من بیش از ۱۵ سال با رضا اوتادى رفیق صمیمی بودم ، او مقید به حلال و حرام بود و اهل نماز و روزه و عزاداری برای سیدالشهدا بود. در طول زندگی به هیچ عنوان اهل سیاست نبود و آزارش حتی به مورچه هم نرسیده بود او بسیار مردم دار بود و تقریبا از هر قشر و هردینی! (زرتشت و…) رفیق داشت!”

گفتنی است، در جریان فتنه سال ۸۸ هم فتنه‌گران کوشیدند با پروژه کشته‌سازی آتش فتنه را شعه‌ور نگه‌دارند و مرگ مشکوک افرادی مانند «ندا آقاسلطان» که بعدها دستمایه تبلیغات ضدایرانی رسانه‌های غربی شد نیز یکی از موارد اینگونه اقدامات بوده است.

 

انتهای متن/

از زمان اغتشاشات ۱۸ تیر ۷۸ و فتنه سال ۸۸ تا اغتشاشات ماه‌های اخیر در ایران، عناصر ضدانقلاب و وابستگان به دولت‌های استعماری همواره کوشیده‌اند تا به شیوه‌های مختلف تجمعات و آشوبهای محدود با حضور افراد معدود را به تجمعاتی بزرگ تبدیل کنند، اما همواره مانند فراخوان‌های روزهای اخیر گروه‌های ضدانقلاب برای ایجاد آشوب در برخی شهرهای کشور، با بی‌توجهی آحاد مردم آگاه کشورمان مواجه شده و ناکام ماندند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme