https://telegram.me/empireoflies

پروژه هولوکاست‌سازی منافقین کلید خورد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: انتشار فایل صوتی منتصب به حسینعلی منتظری در هفته گذشته و در حمایت از عناصر اعدامی گروهک تروریستی منافقین در این مدت با بازتاب بسیاری در رسانه‌های ضدانقلاب همراه بوده است.

حسینعلی منتظری که فرزندش در جنایت ۷ تیر ماه ۱۳۶۰ در بمب‌گذاری دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی بدست منافقین به شهادت رسیده بود، در اواخر آن دهه حامی منافقین شد و از اعدام جنایتکاران این فرقه گلایه و آن را جنایت نامید.

منتظری که به اذعان شهید «محمد منتظری» تحت تاثیر منافقین بود و اعضای این فرقه به بیت او نفوذ کرده بودند، در فایل منتشر شده، اعدام شماری از اعضای منافقین که پس از عملیات فروغ جاویدان (مرصاد) قصد فرار از زندان و پیوستن به منافقین را داشتند، را محکوم کرده است.

گروهک تروریستی منافقین و دوستانش در روزهایی که از انتشار فایل صوتی منتظری می‌گذرد، نهایت استفاده را از آن کرده و به مظلوم‌نمایی پرداخته است. این گروهک تروریستی که دستش به خون بیش از ۱۷۰۰۰ مرد و زن و کودک بیگناه ایران آغشته است، حتی در نهایت وقاحت خواستار محاکمه مقامات جمهوری‌اسلامی در دادگاه‌های بین‌المللی شده است.

وبسایت گروهک نفاق هم در این میان، با انتشار مصاحبه‌ای از «محمد ملکی» یکی از عناصر اپوزیسیون داخل کشور، ادعا کرده که تعداد اعدامی‌های سال ۶۷ بیش از ۳۰ هزار نفر بوده است!!

تصویر از وبسایت «منافقین»

«محمد ملکی» که در ابتدای انقلاب از سوی دولت موقت به ریاست دانشگاه تهران انتخاب و خیلی زود انحراف خود از مبانی انقلاب را نشان داده بود، در طول سالهای اخیر در حالی که واپسین سالهای زندگی‌اش قرار دارد، اما به همراه برخی از عناصر اپوزیسیون دسته‌چندم مانند «محمد نوری‌زاد» به دنبال نافرمانی مدنی و خرابکاری و تجمع و تحصن است.

ملکی در حمایت از منافقین گفت: “من سندی دارم که واقعاً تعداد خیلی زیاد است و آنچه که آیت‌الله منتظری و دیگران ۴، ۵هزار نفر گفته‌اند، اینها تعدادی است که ایشون داشتن و مربوط به تهران بوده در حالی که کشتار سال ۶۷ در تمام شهرستانها حتی روستاها هم اجرا شده است(!)”

این اپوزیسیون کهنسال در ارائه و تشریح سند خود گفت: “یکی از مأموران عالی مقام وزارت اطلاعات به نام رضا ملک… گفت: سی هزار و چهارصد و خرده‌ای… سی هزار و چهارصد و ده الی دوازده نفر اعدام شدند … (!)”

گویا ماجرای اعدام اعضای گروهک تروریستی منافقین در سال ۶۷ هم به هولوکاست دیگری تبدیل شده است. همانگونه که علی‌رقم وجود تنها چند صدهزار یهودی در اروپا، رسانه‌های صهیونیستی و غربی درباره افسانه هولوکاست ادعا کردند بیش از ۶ میلیون یهودی توسط نازی‌ها کشته شدند، الکنون هم رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب در تلاشند تا تعداد اعدامی‌های منافقین را افزایش دهند.

در حالی که بر اساس اسناد و آمارهای رسمی تعداد اعدامی‌های گروهک نفاق بین ۴۵۰ – ۵۰۰ نفر است، اما رسانه‌های اپوزیسیون تعداد اعدامی‌ها را در ابتدا ۳۵۰۰ الی ۴۰۰۰ اعدام کردند و چندی بعد گفتند که تعداد اعدامی‌ها بیش از ۵۰۰۰ نفر بوده است و اکنون ادعا می‌کنند تعداد اعدامی‌ها بیش از ۳۰ هزار نفر بوده است!

حال که پروژه مظلوم‌نمایی منافقین در دست اجراست و پروژه هلوکاست‌سازی منافقین کلید خورده است، بعید نیست تا چند وقت دیگر آمار تعداد اعدامی‌های منافقین در سال ۶۷ افزایش یابد.

گفتنی است، ماجرا اعدام‌های سال ۶۷ از این قرار بود که پس از خیانت منافقین در عملیات مرصاد (فروغ جاویدان)، بسیاری از زندانیان این گروهک تروریستی که در زندان‌های ایران قرار داشتند، با توهم فتح تهران توسط منافقین، در کمال وقاحت در زندان‌ها به خوشحالی و خرابکاری دست زدند و پیشاپیش سقوط جمهوری‌اسلامی را جشن گرفتند. مقامات قضایی ایران هم پس از آنکه متوجه شدند منافقین در پی تکرار جنایات خود هستند، از وقوع فاجعه بزرگی جلوگیری کردند و اعضایی از منافقین را که از گشته و عملکردشان پشیمان نبودند را اعدام کردند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: انتشار فایل صوتی منتصب به حسینعلی منتظری در هفته گذشته و در حمایت از عناصر اعدامی گروهک تروریستی منافقین در این مدت با بازتاب بسیاری در رسانه‌های ضدانقلاب همراه بوده است. حسینعلی منتظری که فرزندش در جنایت ۷ تیر ماه ۱۳۶۰ در بمب‌گذاری دفتر …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme