https://telegram.me/empireoflies
طبق گزارشات به دست رسیده، از حلزون های سایبورگی اسرائیلی و آمریکایی برای جاسوسی استفاده خواهد شد.

پروژه مشترک رژیم صهیونیستی و آمریکا برای جاسوسی/ مراقب حلزون‌ها باشید!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنشریه ایتالیایی « Corriere della Sera» در گزارشی نوشت:دانشمندان آمریکایی و اسرائیلی آزمایشاتی در رابطه با ساخت حلزون سایبورگی به انجام می رسانند که از آن‌ها به عنوان جاسوس استفاده خواهد شد.

در این پروژه، الکترودها به حلزون ها وصل می شود و آنها برای جاسوسی علیه دشمن اعزام می شوند. اطلاع حاصل شد که اسرائیلی ها و آمریکایی ها مدتهاست آزمایشاتی با حشرات مختلف در این خصوص به انجام می رسانند که به عنوان جاسوس در درگیری های نظامی آینده مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

حلزون سایبورگی می تواند یکی از جاسوس های مهم آینده باشد. این حلزون ها در نگاه اول هیچ فرقی با حلزون های دیگر ندارند.اما با نگاهی دقیق تر می توان مجموعه‌ای از الکترودهای نازک را مشاهده کرد.

این حشرات کوچک مجهز به دوربین و سنسورهای صوتی، گازی، نظارتی، اوپتیکی و دیگر دستگاه های الکترونیکی هستند. محققان در حال حاضر به مطالعه امکان استفاده از حشرات، نرم‌تنان و حتی کپک برای اهداف مختلف هستند تا جان نظامیان هر چه کمتر به خطر بیفتد. در واقع حشرات و جانوران کوچک سایبورگی را می توان به همه جا برای جاسوسی فرستاد.

منبع: اسپوتنیک

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme