https://telegram.me/empireoflies

پروژه «مسیح علی‌نژاد» برای سیاه‌نمایی علیه ملت ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مسیح علی‌نژاد» خبرنگار بدنام که پس از نقش‌آفرینی در فتنه سال ۸۸ به خارج از کشور گریخت و به دامان دولت‌های غربی پناه برد، پس از آنکه طی همکاری با دستگاه‌های امنیتی غربی در پروژه مبارزه با حجاب اسلامی و حیازدایی از زنان ایرانی، از طریق کمپین فیسبوکی «آزادی یواشکی زنان در ایران» ناموفق بود، اکنون به دنبال روش‌های جدید برای پیگیری وظایف خود است.

«مسیح علی‌نژاد» در اردیبهشت‌ماه سال گذشته، کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران» را هدف ترویج بی‌بندوباری و بی‌حیای در بین زنان و دختران ایرانی تشکیل داد. با آنکه این کمپین تحت حمایت‌های مالی و معنوی نهادهای وابسته به کشورهای غربی و استعماری فعالیت کرد و از تبلیغات گسترده رسانه‌های دیداری و شنیداری و مکتوب غربی بهره می‌برد، اما نتوانست به اهداف محول‌شده دست یابد.

حتی کمک‌های دلاری «ربع پهلوی» آخرین بازمانده خاندان پهلوی، و موسسات صهیونیستی به‌ظاهر حقوق‌بشری نیز نتوانست مانع از شکست پروژه حیازداریی با مدیریت «مسیح علی‌نژاد» شود.

«مسیح علی‌نژاد» که با «آلن ایر» مامور دستگاه امنیتی آمریکا (CIA) و سخنگوی فارسی‌زبان وزارت خارجه ایالات متحده ارتباط نزدیکی دارد، پس از شکست کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران»، چند ماه پیش به آمریکا مهاجرت کرد و با وساطت «آلن ایر» توانست از ماه گذشته برنامه «تبلت» را در تلویزیون بحران‌زده «صدای آمریکا» تولید و پخش کند.

علی‌نژاد در برنامه «تبلت» نیز در جهت اهداف سیاست خارجی دولت آمریکا اقدام می‌کند و سعی دارد نگاه مخاطبین ایرانی به رژیم حاکم بر آمریکا را بهبود بخشد.

«مسیح علی‌نژاد» که یکی پس از دیگری با ناکامی در پروژه‌های هنجارشکن و ضدفرهنگی خود مواجه شده، در روزهای اخیر به دنبال اجرای نقشه دیگری است. بر اساس پیش‌بینی‌ها، وی با استفاده از گزارش سراسر سیاه‌نمایی دو خبرنگار ایتالیایی که اخیراً به ایران سفر کرده بودند، تلاش نمود پروژه جدید خود را آغاز کند.

گفتنی است، در ماه گذشته دو تن از خبرنگاران پایگاه خبری ایتالیایی «نوتیزیِ ژئوپولِتیکِ» (Notizie Geopolitiche) وابسته به «سیلویو برلوسکونی» نخست‌وزیر اسبق و بدنام ایتالیا، با حضور در ایران، گزارشی سراسر سیاه‌نمایی از وضعیت کشورمان تهیه و منتشر کردند. تصویری که در این گزارش از مردان ایرانی به مخاطب ارائه شده، «بمب‌های شهوت» است که هر لحظه ممکن است منفجر شوند!

ایتالیا ضد ایرانی

«نوتیزیِ ژئوپولِتیکِ» (Notizie Geopolitiche)

«مسیح علی‌نژاد» که دارای افکار فمینیستی است، با بزرگنمایی موضوع آزار و اذیت جنسی زنان در ایران، آن را جزای جرم زن بودن دانست! وی با انتشار چند داستان از افراد بی‌نام و نشانی که به‌گفته او در ایران مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتند، از مخاطبینش درخواست کرد تا خاطرات خود از آزار و اذیت‌هایی که در ایران دیده‌اند را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده و مردم دنیا را با حقایق جامعه ایران آشنا سازند.

علی‌نژاد در صفحه فیسبوکش نوشت: “می‌دانم که حالا باز خیلی‌ها می‌گویند سیاه‌نمایی خبرنگار فلان یا می‌گویند چرا نوشتی، اما خیلی وقت است دوست ندارم خفه بمانم، بیایید همه از تجربه‌هایمان بگوییم، حتی اگر آغازکننده‌اش چند زن توریست باشند که چند روزی تجربه زیستی دهشتبار ما را تجربه کرده‌اند …”

بسیاری از عوامل رسانه‌های بیگانه مانند «سالومه سیدنیا» مجری معلوم‌الحال تلویزیون «من و تو» هم با انتشار برخی داستان‌ها در مورد آزارهای جنسی خود در صفحه فیسبوکش، از پروژه جدید علی‌نژاد حمایت کرد.

این همکار رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، با توهین به ملت ایران، ادعا کرد که عامل بسیاری از آزار و اذیت‌های جنسی زنان در ایران ناشی از اعتقادات دینی ایرانیان و روابط محدود بین زن و مرد است. البته وی به این موضوع اشاره نکرد که اکثرایت قاطع همان عده محدودی که درگیر اینگونه ناهنجاری‌ها هستند، از افرادی هستند که در معرض تهاجم‌فرهنگی دولت‌های غربی و رسانه‌های ماهواره‌ای و بیگانه قرار دارند و بسیاری از این ناهنجاری‌ها را از سریال‌های غربی الگو می‌گیرند.

به نظر می‌رسد، پس از پایان مذاکرات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و گروه ۵+۱، همانطور که پیش‌بینی می‌شد، فشار به جمهوری اسلامی از فاز هسته‌ای به فاز حقوق‌بشری تغییر کرده است.

در روزهایی که میزان ورود گردشگران خارجی به ایران افزایش چشمگیری داشته است، انتشار اینگونه مطالب توسط افرادی خائنی مانند «مسیح علی‌نژاد» و امثالهم، در سطح جهانی می‌تواند با هدف سیاه‌نمایی وضعیت جامعه ایران و فرهنگ ملت ایران و تضعیف صنعت گردشگری و با نیت افزایش فشارهای جهانی بر کشورمان انجام پذیرد.

انتهای پیام/

«مسیح علی‌نژاد» خبرنگار بدنام که پس از نقش‌آفرینی در فتنه سال ۸۸ به خارج از کشور گریخت و به دامان دولت‌های غربی پناه برد، پس از آنکه طی همکاری با دستگاه‌های امنیتی غربی در پروژه مبارزه با حجاب اسلامی و حیازدایی از زنان ایرانی، از طریق کمپین فیسبوکی «آزادی یواشکی زنان در ایران» ناموفق بود، اکنون به دنبال روش‌های جدید برای پیگیری وظایف خود است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme