https://telegram.me/empireoflies

پروژه جدید مسیح علی نژاد؛ دزدی ۵۰۰میلیون دلاری از اموال ملت ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از تحریم های آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران در سال های بعد از انقلاب به دلیل بلوکه شدن اموال ایران در بانک های آمریکایی بسیاری از ضدانقلاب وسوسه شدند که از این اموال مردم ایران به نوعی دزدی نموده تا این گونه وطن فروشی خود را برای هم وطنانشان مسجل نمایند.

در سال های گذشته بارها دادگاههای آمریکایی به دلایل واهی و بدون مستندات و صرفا با تکیه بر اظهارات شاکیان بسیاری از شرکتها و موسسات و حتی دولت های جمهوری اسلامی را محکوم به پرداغت غرامت به برخی از ضدانقلاب و البته برخی از اتباع کشورهای غربی نموده است.

در یک سال گذشته پس از شکایت جیسون رضائیان سرجاسوس آمریکایی از دولت ایران به بهانه زندانی شدن در کشورمان که خواستار دریافت ۱۸۰ میلیون دلار غرامت بابت ۱۸ ماه زندان در ایران شده بود، برخی از دیگر ضد انقلاب به صرافت افتاده و خواستار دریافت غرامت از دولت جمهوری اسلامی ایران شدند. فرزندان عباس امیر انتظام که حدود ۴۰ سال از پدرشان بی خبر بودند و وی را در ایران رها کرده و در آمریکا به خوش گذرانی مشغول بودند از جمله این افراد هستند که بعد مرگ پدرشان خواستار غرامت از دولت جمهوری اسلامی شده اند.

در موردی دیگر مهرانگیز کار، همسر سیامک زند که در سال ۹۰ در خانه شخصی اش خودکشی نمود نیز از دولت ایران طلب غرامت چند میلیون دلاری کرده است.

در آخرین نمونه از این دست دزدی ها و غارت از بیت المال مردم مسیح علی نژاد خبرنگار فراری و مدیر کمپین شکست خورده آزادی های یواشکی که دستش به خون جوانان ایران زمین هم آلوده است به دلیل فشارهایی که به گفته خودش در ایران به خانواده وی وارد شده از دولت آمریکا مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار غرامت طلب کرده که باید از اموال بلوکه شده ایران برداشت و به وی داده شود.

دفتر حقوقی هریسچی در آمریکا که شکایت های این چنینی را پیگیری می کند، از شکایت این خبرنگار،  از حکومت جمهوری اسلامی ایران،  به‌دلیل دستگیری برادرش خبر داد.

این خبرنگار به ظاهر مستقل که اخیرا فیلمی از رابطه جنسی وی در رسانه ها منتشر شد و بسیاری این عمل وی را سرآغاز جریانی تازه برای به انحراف کشاندن زنان ایرانی دانسته اند، شکایت اش را در یک دادگاه فدرال آمریکا طرح کرده است.  ظاهرا دلیل اصلی  مسیح علی نژاد برای این شکایت و دزدی از بیت المال دستگیری برادرش علی‌ علی‌نژاد است که به دلیل فعالیت های ضدانقلابی و اقدام بر علیه امنیت ملی و تبلیغ بر علیه نظام مدتی است در بازداشت موقت به سر می برد. وی حدود بیست سال پیش نیز به همراه مسیح به دلیل نوشتن شعار های ضدانقلابی و توهین به رهبری در زادگاهش بازداشت شده بود و در سال های اخیر بازوی کمکی خواهرش در داخل ایران برای پیش برد فعالیت های ضدانقلابی و تحریک مردم به آشوب و اغتشاش بوده.

 

دفتر حقوقی هریسچی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده علی‌نژاد با طرح این شکایت در محاکم قضایی آمریکا به‌دنبال آزادی برادرش از زندان و رفع فشار از وی در ایران است. البته بسیاری از ایرانیان مخالف خارج نشین با این گونه دستبرد زدن به اموال ملت ایران به بهانه های واهی مخالفت نموده اند و این حرکت علی نژاد را مصداق بارز دزدی و کلاشی دانسته اند.

لازم به یادآوریست که شکایت علی‌نژاد از جمهوری اسلامی ایران در حالی است که به تازگی دادگاهی در آمریکا، ایران را به پرداخت ۱۸۰ میلیون دلار غرامت به جیسون رضاییان، خبرنگار آمریکایی و خانواده‌اش محکوم کرده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme